Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

PIERRE ZÉRO Rose (nealkoholinis)


NV / 750 ml

Rožinis vynas / Sausas / Nealkoholinis
Vynuogės: Chardonnay, Merlot
Alkoholio kiekis: 0% tūrio
Kamštis: užsukamas

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

8,00 €
Spalva: ryškios rožinės spalvos
Kvapas: intensyvus raudonųjų vaisių aromatas
Skonis: subalansuotas, gaivus ir švelnus.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 7-9 °C.

Vynas gaminams iš Chardonnay 80% ir Merlot 20% vynuogių mišinio, kurios skinamos naktį, kad būtų galima pasinaudoti žema nakties temperatūra. Vėliau vynuogės apdorojamos ir vynas gaminamos tradiciniais metodais. Vynuogynai auga molio ir kalkakmenio tipo dirvožemyje, o Viduržemio jūros klimatas suteikia vynuogėms būtino gaivumo.


Ryškios rožinės spalvos, intensyvus raudonųjų vaisių aromatas. Šis nealkoholinis rožinis vynas pasižymi subalansuotu gaivumu ir švelnumu, malonus gomuriui ir puikiai tinka šiltomis vasaros dienomis.


Domaines Pierre Chavin istorija prasidėjo Languedoc-Roussillon regione Prancūzijoje, kai talentingas vynininkystės specialistas Fabien Gross ir vyno rinkodaros specialistė Mathilde Boulachin, kilusi iš Champagne regiono vyndarių šeimos, svajones pavertė realybe. Vyndariai sukūrė platų Pierre Zéro aromatų ir vyno spalvų, mišinių bei tekstūrų spektrą. Pierre Zéro tikslas - pakeisti vyno degustavimo patirtį unikaliais, kosmopolitiškais ir madingais pasirinkimais alkoholio nevartojantiems žmonėms. Pierre Zéro iš esmės keičia mąstymą ir suteikia galimybę pagaliau pasimėgauti vakaru draugų būryje, nesijaučiant iškritusiems iš linksmybių.


Pierre Zéro - tai sudėtingais, tradiciniais metodais gaminami dealkoholizuoti vynai. Jie gaminami taikant protėvių vyno gamybos metodus iš Pietų Prancūzijos vynuogynuose kruopščiai auginamų vynuogių. Vynuogių veislės atrenkamos pagal jų aromatines savybes, o derlius nuimamas naktį, kad būtų išsaugotas jų šviežumas ir aromato intensyvumas. Alkoholinės fermentacijos metu Pierre Zéro išsaugo visus naudinguosius elementus, tokius kaip polifenoliai, taninai, resveratrolis, vitaminai, mineralai ir kitos maistinės medžiagos bei antioksidantai. Kai vynas jau pagamintas, vyksta dealkoholizacijos procesas. Siekiant išsaugoti visus puikiam vynui būdingus skonius ir aromatus, vyninė laikosi griežto dealkoholizavimo protokolo, vadinamo "Spinning Cone Column".- Nuo 3 iki 6 kartų mažiau kalorijų nei įprastame vyne
- Šventinis gėrimas darbo vietoje
- Geras sporto mėgėjų draugas
- Vyresnio amžiaus žmonių sąjungininkas
- Vyninės tikslas: vyno dealkoholizacija išsaugant vyno aromatų turtingumą
- HALAL sertifikuotas    

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: PIERRE ZÉRO Rose (nealkoholinis)

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...