Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Naudojimosi taisyklės

Naudojimosi apribojimas

Vynoguru.lt tinklapis ir internetinė parduotuvė yra skirta tik asmenims nuo 20 metų. Svetainės lankytojai patvirtina, kad jiems yra 20 metų ir prisiima už tai pilną atsakomybę.

Internetinės parduotuvės Pirkėjai patvirtina, kad neturi suteiktų licencijų verstis didmenine ar mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. Tokias licencijas turintys pirkėjai dėl prekių įsigijimo gali kreiptis atskirai, bet kuriais nurodytais pardavėjo kontaktais.

Svetainės turinys

Nuo 2022-10-01 prekybą Vynoguru.lt elektroninėje parduotuvėje vykdo UAB BNA Ergo, kuri yra prekių savininkas, prekių pardavėjas, paslaugų tiėkėjas bei apmokėjimų gavėjas. UAB BNA Ergo taip pat administruoja e-parduotuvės turinį, prekių aprašymus.
UAB BNA Ergo licencijos Nr. A427E-19/21(2.17.2.100E-LIC), A. Vienuolio g. 14, LT- 01104 Vilnius, Lietuvos Respublika.

UAB BNA Ergo taip pat tvarko ir yra atsakinga už Vynoguru.lt lankytojų ir pirkėjų duomenis.

Svetainės dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas yra MB Vyno guru nuosavybė. Tačiau komentarai ir prekių reitingai yra suteikiami vartotojų ir MB Vyno guru ar UAB BNA Ergo už juos neatsako. Atskirais atvejais, jei svetainės administratorius nusprendžia, kad komentaras ar įvertinimas yra netinkamas, jie gali būti pašalinti be atskiro įspėjimo.

Prekės, kainos ir aprašymas

Vyno guru stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais prekių savybės būna skirtingos priklausomai nuo derliaus metų ar kitų sąlygų ir gali skirtis nuo pateiktų aprašyme. Taip pat pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo patekto aprašymo. Vyno guru neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. Vyno guru pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje Vynoguru.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

Pirkti prekes galima neprisijungus, tačiau prisijungus registruotiems lankytojams nebereikia iš naujo pildyti pirkėjo informacijos.

Apmokėti už iš Vyno guru perkamas prekes galima šiais būdais:

 1. Elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.
 2. Bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. (Pasirinkus šį variantą užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą)
 3. Grynais pinigais ar bankine kortele atsiimant prekes Vyno guru parduotuvėje, arba grynais kurjeriui pristačius prekes. (Pasirinkus šį variantą pirkėjas privalo turėti lygią užsakymo sumą apmokėjimui)

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL setifikatas.

Užsakymą pateikti pirkėjas gali bet kokiu metu, tačiau pardavimas įvyksta Vyno guru patvirtinus užsakymą ir išrašius sąskaitą tik darbo dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai, nuo 10:00 iki 20:00 val.

Pristatymo sąlygos

Vynoguru.lt stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 14 val., prekės visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją  pristatomos sekančią darbo dieną.

Prekes atsiimti nedelsiant po užsakymo pateikimo galima Vynoguru.lt pasirinkus atsiėmimą Zenoteca parduotuvėje adresu A. Vienuolio g. 14, LT- 01104 Vilnius.

Partnerių prekių pristatymo terminai nurodomi atskirai prie kainos.

Vynoguru.lt prekybos vieta yra Zenoteca parduotuvė adresu A. Vienuolio g. 14, LT- 01104 Vilnius. Čia I-V 11-20 val., VI 11-18 val. galima atsiimti internetu užsakytas prekes. Pageidaujant atsiėmimo kitu laiku, prašome susisiekti nurodytais kontaktais.

Pirkėjui pageidaujant papildomai suteikiama pristatymo paslauga. Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos respublikos teritorijoje nuo 10:00 iki 20:00 val. tik dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai.

Pristatymo kaina (su PVM):

 1. Atsiėmimas Zenoteca parduotuvėje A. Vienuolio g. 14, Vilnius I-V 11-20 val., VI 11-18 val. - 0 Eurų. Galima atsiimti iš karto po užsakymo pateikimo.
 2. Standartinio pristatymo paslauga - 5 Eurai. Užsakymams nuo 60 € - nemokamas pristatymas. Užsakius iki darbo dienos 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, sekančią darbo dieną, o didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje) ir šeštadieniais (prašome nurodyti komentare). 
  Prekės pristatomos darbo dienomis 10:00 - 17:00. Didžiuosiuose miestuose yra galimybė prekes pristatyti po 17 val., tačiau apie tokį pageidavimą būtinai pažymėkite komentare. Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką.
 3. Skubus pristatymas Vilniuje per 1-3 valandas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo - 10 Eurų.
 4. Pageidaujant skubaus pristatymo į kitą miestą, pristatymo savaitgalį, pristatymo į kitą valstybę ar kitų nestandartinių sąlygų, reikia susisiekti su Vynoguru.lt.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 20 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šios duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių, kitais, Lietuvos respublikos įstatymuose nustatytais atvejais.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Vynoguru.lt žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

Daiktų atsitiktinio žuvimo ar sugedimo rizika pereina pirkėjui, kai jis ar jo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, priima daiktus. Jeigu daiktai perduodami vežėjui, kurį pasirinko pirkėjas, šioje dalyje numatyta rizika pereina pirkėjui, kai daiktai perduodami vežėjui.

Kokybės garantija

Vynoguru.lt garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, pirkėjas turi teisę:

1) reikalauti iš pardavėjo nemokamai pašalinti daikto trūkumus (pataisyti daiktą);
2) reikalauti iš pardavėjo nemokamai pakeisti netinkamos kokybės daiktą tinkamos kokybės daiktu;
3) reikalauti iš pardavėjo atitinkamai sumažinti kainą;
4) vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą.

Vyno guru neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Pirkėjo teisės užtikrinamos vadovaujantis Civilinio kodekso 6.338 straipsnio nuostatomis.

Civilinio kodekso 6.22810 straipsnyje yra įtvirtinta vartotojo teisė per 14 dienų nenurodant priežasties ir nepatiriant kitų negu nustatyta Civilinio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, atsisakyti užsakymo, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis (greitai gendančios prekės ar prekės, kurių galiojimo laikas yra trumpas, prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių).

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Registruoti lankytojai

Vynoguru.lt rekomenduoja pirkėjams prisiregistruoti. Prisiregistravę lankytojai gali išsaugoti savo duomenis, kad nereikėtų kiekvieną kartą perkant duomenų suvedinėti iš naujo. Papildomai prisijungę lankytojai gali išsaugoti patikusias prekes ateičiai, matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Užsiregistravę lankytojai taip pat gauna naujausius Vynoguru.lt pasiūlymus, informaciją apie akcijas, gali naudotis specialiomis registruotų pirkėjų sąlygomis, bei gauti asmeninius specialius pasiūlymus.

Privatumo politika

Vynoguru.lt gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Nuo 2022-10-01 UAB BNA Ergo tvarko ir yra atsakinga už Vynoguru.lt lankytojų ir pirkėjų duomenis.

MB Vyno guru palaiko ir aptarnauja Vynoguru.lt internetinės parduotuvės veikimą ir turi prieigą prie lankytojų ir pirkėjų duomenų, tačiau jų netvarko. MB Vyno guru tvarkė lankytojų ir prikėjų duomenis iki 2022-09-30.

Lankantis Vynoguru.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. "cookies"). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

Vynoguru.lt taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. Vyno guru šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

Vynoguru.lt tinklapyje naudojama pokalbių programa Zendesk Chat gauna apie lankytojus šiuos duomenis: IP adresas, vietovė, naršyklė, platforma, naršomi puslapiai. Pokalbio metu lankytojas gali nurodyti savo vardą, el. pašto adresą, telefono numerį ar kitą informaciją. Vyno guru šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Zendesk Chat privatumo politiką pateikiama čia.

 

Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis:

Pirkėjo ir/arba gavėjo vardas, pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją.

Sistema taip pat gauna kliento IP adresą.

Vynoguru.lt tinklapyje pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinių tiekėjų sistemas. Pasirinkus atitinkamą sistemą pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir Vynoguru.lt niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesugo. Vynoguru.lt tinklapyje naudojamos apmokėjimo sistemos:

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

Vynoguru.lt neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis.

Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir Vynoguru.lt įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti savo paskyroje arba kreiptis nurodytais kontaktais.

Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 •  apdoroti prekių užsakymus;
 •  atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
 •  išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
 •  vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
 •  bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
 •  tiesioginės rinkodaros tikslais

 

Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis. Vynoguru.lt turi teisę perduoti duomenis trečioms šalims, tiek, kiek reikia aukščiau išvardintoms funkcijoms įvykdyti.

Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko Vynoguru.lt.

Kiekvienas klientas turi teisę ištrinti savo paskyrą ir taip pašalinti savo duomenys iš Vyno guru sistemos.

Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.

Vynoguru.lt turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.

 

Vynoguru.lt įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. Vynoguru.lt įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

Jei kyla abejonių, kad Vynoguru.lt jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis Vynoguru.lt nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. Vynoguru.lt pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus Vynoguru.lt informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

Kontaktai

Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

+370 686 25652
mail@vynoguru.lt
www.vynoguru.lt

UAB "BNA ERGO"
Įmonės kodas: 122755771
PVM mokėtojo kodas LT227557716
A. Vienuolio g. 14, LT- 01104 Vilnius, Lietuvos Respublika
Licencijos Nr. A427E-19/21(2.17.2.100E-LIC)

  Kraunama...