Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt

Naudojimosi taisyklės

Naudojimosi apribojimas

Vynoguru.lt tinklapis ir internetinė parduotuvė yra skirta tik asmenims nuo 20 metų. Svetainės lankytojai patvirtina, kad jiems yra 20 metų ir prisiima už tai pilną atsakomybę.

Internetinės parduotuvės Pirkėjai patvirtina, kad neturi suteiktų licencijų verstis didmenine ar mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. Tokias licencijas turintys pirkėjai dėl prekių įsigijimo gali kreiptis atskirai, bet kuriais nurodytais įmonės kontaktais.

Svetainės turinys

Svetainės dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra Vyno guru nuosavybė. Tačiau komentarai ir prekių reitingai yra suteikiami vartotojų ir Vyno guru už juos neatsako. Atskirais atvejais, jei svetainės administratorius nusprendžia, kad komentaras ar įvertinimas yra netinkamas, jie gali būti pašalinti be atskiro įspėjimo.

Prekės, kainos ir aprašymas

Vyno guru stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais prekių savybės būna skirtingos priklausomai nuo derliaus metų ar kitų sąlygų ir gali skirtis nuo pateiktų aprašyme. Taip pat pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo patekto aprašymo. Vyno guru neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. Vyno guru pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

Svetainėje pateikiamos prekių kainos yra lyginamos su šių prekių vidutine kaina Europos parduotuvėse atsižvelgiant į akcizo ir PVM mokesčių skirtumus. Dėl skirtingų transportavimo ir administravimo kaštų, palyginimui nenaudojamos parduotuvių, esančių gamintojo valstybėje bei gretimose valstybėse su nuliniu ar minimaliu akcizo dydžiu, kainos. Vyno guru stengiasi reguliariai peržiūrėti palyginamąsias kainas, tačiau jos nuolat keičiasi, be to neįmanoma į skaičiavimą įtraukti visų parduotuvių.

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje Vynoguru.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

Pirkti prekes galima neprisijungus, tačiau prisijungus registruotiems lankytojams nebereikia iš naujo pildyti pirkėjo informacijos.

Apmokėti už iš Vyno guru perkamas prekes galima šiais būdais:

 1. Internetine bankininkyste per Mistertango mokėjimo inicijavimo sistemą.
 2. Bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. (Pasirinkus šį variantą užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą)
 3. Grynais pinigais ar bankine kortele atsiimant prekes Vyno guru parduotuvėje, arba grynais kurjeriui pristačius prekes. (Pasirinkus šį variantą pirkėjas privalo turėti lygią užsakymo sumą apmokėjimui)
 4. Elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL setifikatas.

Užsakymą pateikti pirkėjas gali bet kokiu metu, tačiau pardavimas įvyksta Vyno guru patvirtinus užsakymą ir išrašius sąskaitą tik darbo dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai, nuo 10:00 iki 20:00 val.

Pristatymo sąlygos

Vyno guru stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 14 val., prekės visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją  pristatomos sekančią darbo dieną.

Prekes atsiimti nedelsiant po užsakymo pateikimo galima pasirinkus atsiėmimą Vyno guru parduotuvėje adresu Verkių g. 36, Vilnius, I aukštas.

Partnerių prekių pristatymo terminai nurodomi atskirai prie kainos.

Vyno guru prekybos vieta yra adresu Verkių g. 36, I aukštas, Vilnius. Licencijos Nr. A427-7/14(2.17.2.14-EK6). Čia, iš anksto suderintu laiku nuo 10:00 iki 18:00 val., galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

Pirkėjui pageidaujant papildomai suteikiama pristatymo paslauga. Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos respublikos teritorijoje nuo 10:00 iki 20:00 val. tik dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai.

Pristatymo kaina (su PVM):

 1. Atsiėmimas Vyno guru parduotuvėje I-V 10-18 val. - 0 Eurų. Galima atsiimti iš karto po užsakymo pateikimo.
 2. Standartinio pristatymo paslauga - 3 Eurai. Užsakius iki darbo dienos 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje sekančią darbo dieną, o didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje) ir šeštadieniais (prašome nurodyti komentare). 
  Prekės pristatomos darbo dienomis 10:00 - 17:00. Didžiuosiuose miestuose yra galimybė prekes pristatyti po 17 val., tačiau apie tokį pageidavimą būtinai pažymėkite komentare. Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką. Užsakymams nuo 20 € – NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje.
 3. Skubus pristatymas Vilniuje per 1-3 valandas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo - 7.50 Euro.
 4. Pageidaujant skubaus pristatymo į kitą miestą, pristatymo savaitgalį, pristatymo į kitą valstybę ar kitų nestandartinių sąlygų, reikia susisiekti su Vyno guru.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 20 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šios duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių, kitais, Lietuvos respublikos įstatymuose nustatytais atvejais.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Vyno guru žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

Kokybės garantija

Vyno guru garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, Vyno guru įsipareigoja prekę pakeisti. Vyno guru neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Registruoti lankytojai

Vyno guru rekomenduoja pirkėjams prisiregistruoti. Prisiregistravę lankytojai gali išsaugoti savo duomenis, kad nereikėtų kiekvieną kartą perkant duomenų suvedinėti iš naujo. Papildomai prisijungę lankytojai gali išsaugoti patikusias prekes ateičiai, matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Užsiregistravę lankytojai taip pat gauna naujausius Vyno guru pasiūlymus, informaciją apie akcijas, gali naudotis specialiomis registruotų pirkėjų sąlygomis, bei gauti asmeninius specialius pasiūlymus.

Privatumo politika

Vyno guru gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankantis Vynoguru.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. "cookies"). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

Vyno guru taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. Vyno guru šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

Vynoguru.lt tinklapyje naudojama pokalbių programa Zendesk Chat gauna apie lankytojus šiuos duomenis: IP adresas, vietovė, naršyklė, platforma, naršomi puslapiai. Pokalbio metu lankytojas gali nurodyti savo vardą, el. pašto adresą, telefono numerį ar kitą informaciją. Vyno guru šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Zendesk Chat privatumo politiką pateikiama čia.

 

Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis:

Pirkėjo ir/arba gavėjo vardas, pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją.

Sistema taip pat gauna kliento IP adresą.

Vynoguru.lt tinklapyje pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinių tiekėjų sistemas. Pasirinkus atitinkamą sistemą pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir Vyno guru niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesugo. Vynoguru.lt tinklapyje naudojamos apmokėjimo sistemos:

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

 

Vyno guru neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis.

Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir Vyno guru įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti savo paskyroje arba kreiptis nurodytais kontaktais.

Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 •  apdoroti prekių užsakymus;
 •  atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
 •  išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
 •  vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
 •  bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
 •  tiesioginės rinkodaros tikslais

 

Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis.

Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko Vyno guru.

Kiekvienas klientas turi teisę ištrinti savo paskyrą ir taip pašalinti savo duomenys iš Vyno guru sistemos.

Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.

Vyno guru turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.

 

Vyno guru įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. Vyno guru įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

Jei kyla abejonių, kad Vyno guru jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis Vyno guru nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. Vyno guru pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus Vyno guru informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

Kontaktai

Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

MB Vyno guru

Verkių g. 36, LT-09109 Vilnius, Lietuvos respublika
Tel. +370 686 25652
mail@vynoguru.lt
www.vynoguru.lt

  Kraunama...