Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Apie Vyno Guru

Gėrimų e-parduotuvė Vynoguru.lt skirta tiems mėgėjams, kurie ieško rinktinių gėrimų už patrauklią kainą. Gėrimus galima išsirinkti ir užsisakyti internetinėje parduotuvėje arba apsilankyti Zenoteca parduotuvėje adresu A. Vienuolio g. 14, Vilnius ir išsirinkti parduotuvėje. Taip pat konsultuojame ir padedame išsirinkti telefonu +370 686 25652, užklausimus siųskite el. paštu mail@vynoguru.lt.

Tik čia rasite žymių gamintojų ekspertų įvertintus rinktinius vynus mažesne kaina.

Įdomūs ir mažai analogų Lietuvoje turintys vynai:

Horgelus ypač puikiai vertinami balti ir rožiniai vynai iš Gaskonės regiono už labai patrauklią kainą.
Falesco
 iš Lazio ir Umbria centrinėje Italijoje. Ypač puikūs savo kainų lygyje nestandartiniai vynai. Oscar del Vino - 2013 Italijos metų vyndarys.
Feudi di San Gregorio iš Campania Italijos pietuose. Moderni įmonė Vezuvijaus apylinkėse valdo vienus iš seniausių vynuogynų visoje Italijoje. Oscar del Vino - 2013 Italijos metų vyninė.
Bodegas San Valero iš Cariñena Ispanijoje. Geras kainos ir kokybės santykis. Įspūdinga naujiena - tradicinės vyndarystės nemaišytų veislių Particular linija, turime ir Magnum buteliais. Cava už patrauklią kainą.
De Muller iš Catalonia Ispanijoje. Įdomūs pastiprinti vynai, mišių vynas. Geri raudoni vynai. Prestižinio regiono Priorat vynai.
Pere Llopart Ispanijos prestižinis putojantis vynas Corpinnat - Šampano konkurentas.

Geros kainos ir kokybės vynai:

Château de Parenchère nedidelis šeimos ūkis iš Bordeaux Prancūzijoje. Patraukli kaina, daug įvertinimų.
Masca del Tacco ypač gerai Vivino naudotojų vertinami Primitivo ir kiti vynai iš Apulijos.
Carlo Gentili  nedidelis šeimos ūkis iš Toscana Italijoje. Aukšto lygio Chianti patrauklia kaina, Supertoskanietis ir puikūs balti vynai.
Botter - keletas įdomių Veneto, Apulijos bei Sicilijos vynų, ypač kokybiškas Prosecco už patrauklią kainą.
Balthasar Ress iš Rheingau Vokietijoje. Puikūs garsaus gamintojo Riesling ir Pinot Noir patrauklia kaina.
Vercoope puikaus kokybės ir kainos santykio Vinho Verde regiono vynai.
Caves Santa Marta porto vynai už patrauklią kainą.

Asortimentas nuolat plečiamas.O Vynoguru.lt klientai ir draugai pirmieji sužino naujienas ir gauna išskirtinius pasiūlymus joms paragauti.

Be Vynoguru.lt importuojamų vynų internetinėje parduotuvėje rasite kruopščiai atrinktus geriausius kitų importuotojų vynus. Todėl jei vynas, putojantis vynas (prosecco, cava, šampanas) yra kataloge, jo kokybė patikrinta ir atitinka mūsų keliamus reikalavimus. Žinoma savo kainų lygyje ir kategorijoje.

"Kitų gėrimų" kataloge - rinktinis viskis, konjakas, brendis, grappa, romas, tekila, midus, alus ir kiti alkoholiniai gėrimai.

Tarp "Aksesuarų" rasite įvairių dovanų įpakavimo variantų, atidarytuvų, piltuvėlių, kamščių, dekanterių, dovanų rinkinių ir kitų vyno priedų.

Kataloge "Skanėstai" - įvairūs užkandžiai, užtepėlės, aliejus, kurie puikiai derės prie vyno.

Pirkdami internetu sutaupysite laiko, parduotuvėje patogiai ir lengvai išsirinksite norimą prekę pasinaudodami filtrais, rūšiavimu ar paieška. Vyno guru pateikia išsamią informaciją apie prekes. Papildomai galite naudotis kitų vartotojų reitingais, topais, patys įvertinti jau išbandytas prekes.

Internetu užsakytas prekes galima atsiimti Zenoteca parduotuvėje adresu A. Vienuolio g. 14, Vilnius arba užsisakyti pristatymo paslaugą bet kuriuo adresu Lietuvos teritorijoje. Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Vyno guru taip pat gali pristatyti vyną ir kitus gėrimus jūsų renginiams ar kitomis progomis.

Vynoguru.lt parduodamas vynas pateikiamas didžiausiame ir populiariausiame pasaulyje vyno paieškos portale "Wine-Searcher" bei populiariausioje vynų vertinimo mobilioje aplikacijosje "Vivino".

Vynoguru.lt internetinėje parduotuvėje pardavėjas yra UAB BNA Ergo, kuri taip, pat vykdo vyno importavimo į Lietuvą bei mažmeninės ir didmeninės prekybos veiklą. Gėrimus į Lietuvą UAB BNA Ergo savo vardu importuoja tiesiai iš gamintojų ar jų oficialių atstovų ir teikia ataskaitas VMI akcizų departamentui. BNA Ergo turi licencijas verstis didmenine ir mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais Lietuvos rinkoje:
Mažmeninės prekybos licencija: https://licencijavimas.lt/lis-epp-app/public/viewLicence?lic_id=538781
Didmeninės prekybos licencija: https://licencijavimas.lt/lis-epp-app/public/viewLicence?lic_id=21666

Vynoguru.lt partneriai:

 
Baltijos gėrimų pramonės aljansas
Legalaus verslo aljansas
Someljė mokykla
  Kraunama...