Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Gauk 3 € nuolaidą

Pakvieskite savo draugus apsilankyti Vynoguru.lt internetinėje parduotuvėje ir gaukite po 3 Eurus už kiekvieną pakvietimą.


Kai tik pakviestas draugas pasinaudoja atsiųsta rekomendacija ir įsigyja prekių Vynoguru.lt internetinėje parduotuvėje, ją rekomendavęs klientas į savo paskyrą gauna 3 eurus, kuriais gali apmokėti net iki 90% sekančio savo pirkimo Vynoguru.lt sumos.

Galima pakviesti neribotą kiekį draugų ir už kiekvieną gauti po 3 eurus.

 

Kaip tai veikia:

1. Prisijunkite prie savo paskyros:

 

Jei paskyros neturite, ją lengvai susikursite:
 

Prisijungus prie paskyros ar susikūrus naują, viršutiniame dešiniame ekrano kampe matysite nuorodą Rekomenduoti draugams:
 

2. Pakvieskite savo draugus. Rekomendacijų puslapyje matysite unikalią nuorodą, sukurtą tik jums. Ji skirta registruoti, kas pasinaudojo jūsų rekomendacija. Nukopijavus  ir pasidalinus šia nuoroda su savo draugais ar paskelbus socialiniuose tinkluose, sistema fiksuos kiekvieną naują Vynoguru.lt lankytoją, atėjusį per šią nuorodą, kaip jūsų rekomenduotą. Šiame puslapyje taip pat galite išsiųsti ir automatinį pakvietimo laišką paspaudus mygtuką "Pakviesti draugus":
 

Už kiekvieną draugą, kuris pasinudojo rekomendacija ir apsipirko Vynoguru.lt gaunate po 3 Eurus. Pirkimas turi būti atliktas iki galo - prekės pristatytos pirkėjui ir apmokėtos.
Rekomendacijų puslapyje jūs matysite visus automatine forma pakviestus draugus bei kitais būdais pakviestus draugus, kurie apsilankė per jūsų unikalią nuorodą ir apsipirko Vynoguru.lt internetinėje parduotuvėje. čia taip pat matysite kokia suma jums susikaupė už rekomendacijas:
 

3. Pasinaudokite nuolaida už rekomendacijas. Už rekomendacijas sukauptais pinigais galima padengti iki 90% sekančio pirkimo sumos.
Pirkti reikia prisijungus prie savo paskyros, iš kurios buvo siųstos rekomendacijos. Paskutiniame užsakymo patvirtinimo puslapyje vidurinio stulpelio apačioje matysite už rekomendacijas sukauptus eurus ir jų panaudojimo mygtuką "Panaudoti":
 

Spauskite mygtuką "Panaudoti" ir džiaukitės pelnyta nuolaida:
 

  Kraunama...