Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Falesco VITIANO Rosso Umbria IGP


2020 / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma geografine nuoroda
Raudonas vynas / Sausas / Sunkus
Vynuogės: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese
Brandintas ąžuolo statinėse: 3 mėn.
Alkoholio kiekis: 14% tūrio
Kamštis: natūralus
Gamintojas: Famiglia Cotarella / Italija / Regionas: Umbria / Vietovė: Montecchio - Orvieto
Luca Maroni 95 (2019, 2018), Luca Gardini 94 (2018), James Suckling 91 (2018, 2016, 2014), Guida essenziale ai vini d'Italia 91 (2015), The Wine Advocate (R. Parker) 89 (2009), 93 (2003),

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

11,00 €
Spalva: tamsiai raudona rubino
Kvapas: sodrus aromatas
Skonis: tiesmukiško charakterio. Gausu polifenolių, kurie labai dera su nedideliu rūgštingumu.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 17-19 °C.
Rekomenduojama prie: antienos, žąsies, kalakutienos, daržovių, keptos mėsos, kietųjų sūrių, makaronų, mėsos, paukštienos, risotto, troškinių, vartoti vieną, žvėrienos
Rekomenduojama dekantuoti: 0,5 val.
Rekomenduojama laikyti butelyje: 3-7 metus

Gamindami Vitiano Falesco siekė sukurti jauną raudonąjį vyną, skleidžiantį veržlų ir saldų aromatą. Rezultatas - geriausiai pasaulyje perkamas (Best seller) Falesco vyninės vynas, pelnęs daugybę įvairių įvertinimų.


Garsusis baltasis Umbrijos vynas žinomas nuo senų laikų, tačiau kokybiškas raudonasis vynas yra tikras atradimas. Šios kalvos svarbiais aspektais atspindi įvairialypius vynus: veislės kruopščiai atrenkamos, gamybai naudojama tik 2 kg vynuogių nuo vieno vynmedžio, o vyno gamybos procesas yra itin švarus ir atliekamas griežtai laikantis technologijos. Pirmasis parduotas vynas buvo pagamintas iš 1995 m. derlius vynuogių. Nuo tada Vitiano Rosso gavo kelis apdovanojimus dėl puikaus kokybės ir kainos santykio. Jis sulaukė didelio ir plataus pripažinimo svarbiausiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose vadovuose.


Šis vynas gaminamas iš Merlot, Cabernet Sauvignon ir Sangiovese veislės vynuogių. Vyno gamybos procesas, vykstantis skirtingais laikotarpiais, priklauso nuo veislių ir apima ilgai trunkančią maceraciją, daugybės perpumpavimų ir spaudimo rankomis procesą. Pienarūgštė fermentacija vyksta statinėse, kuriose sumaišomas iš 3 skirtingų vynuogių veislių pagamintas vynas.


Šis vynas yra nuostabios, tamsiai raudonos rubino spalvos su puikiomis organoleptinėmis savybėmis. Jis išryškina maisto, prie kurio patiekiamas, skonį. Vyne gausu polifenolių, derančių prie gaivaus rūgštumo skonio. Šį įvairiapusį, gan naujoviško stiliaus raudonąjį vyną galima įvertinti vos tik paragavus. Jis gali būti lengvai pritaikomas prie įvairių patiekalų, o geriant jačiami aštrūs aromatai. Šis vynas turėtų būti geriamas 18–19 °C laipsnių temperatūros iš plačių krištolo taurių, kuriose galėtų geriausiai atsiskleisti kvapų įvairovė.


Falesco buvo apibūdinta kaip vyninė-meno kūrinys. Tai šeimos verslas, valdomas Riccardo Cotarellos, jo brolio Renzo ir dukters Domingos. Riccardo Cotarella yra, ko gero, garsiausias Italijos vynininkystės konsultantas. 
2013 metais Oscar del Vino Falesco vynų autorius Riccardo Cotarella pelnė metų vyndario apdovanojimą.


2016 metais Falesco vyninės valdymas buvo perduotas Riccardo ir Renzo dukterims Domingai, Martai ir Enricai. 2017 m. vyninė pervadinta į Famiglia Cotarella srl.


Vyninės vynai nuo tada suskirstyti į du prekės ženklus: Falesco atspindi šeimos bei vyninės šaknis ir ištakas, Famiglia Cotarella koncentruojasi į nuolatinį tobulumo ieškojimą.


www.famigliacotarella.it


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Falesco VITIANO Rosso Umbria IGP

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Donatas (2015-07-27)
VAsaris (2014-10-13)
Raimonda (2014-07-08)
Raminta (2014-05-22)
Indrė (2014-04-11)
Andrius (2014-04-11)

Komentarai

  Kraunama...