Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Champagne LANSON Black Label Brut (dėžutėje)


750 ml

Baltas vynas / Putojantis / Sausas
Vynuogės: Chardonnay, Pinot Meunier, Pinot Noir (Spätburgunder)
Alkoholio kiekis: 12.5% tūrio
Gamintojas: Lanson / Prancūzija / Regionas: Champagne

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

45,00 €
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 6-8 °C.
Rekomenduojama prie: desertų, jūros gėrybių, užkandžių

Ryškios geltonos su gintaro atspalviu spalvos. Išraiškingoje kvapų puokštėje justi pavasario žiedų, duonos skrebučio, medaus natos. Sodraus, daugiasluoksnio skonio, kur puikiai dera intensyvus kvapas, gaivios citrusų ir sunokusių vaisių natos, taip pat vos juntami mineralai. Poskonis švarus, sausas.


Ragaukite kaip aperityvą prieš valgį, taip pat dera su ne itin intensyvaus skonio užkandžiais, jūros gėrybėmis, troškintos žuvies patiekalais, minkštais švelnaus skonio sūriais ar vaisių desertais. Rekomenduojama tiekti: 7–8 °C temperatūros.Šis šampanas mažiausiai 36 mėnesius buvo brandinamas kontakte su mielių nuosėdomis.


Įkurti 1760 metais „Lanson“ šampano namai yra vieni seniausių Šampanės regione, Prancūzijoje. Eilę metų aistringi šeimos paveldo puoselėtojai garsino šį šampaną visame pasaulyje. Jo gamyba pradėjo smarkiai augti 1855 metais, kuomet padidėjo pardavimai už Prancūzijos ribų, o pagrindine eksporto kryptimi tapo Jungtinė Karalystė. Jau 1860 metais tuometinė Didžiosios Britanijos karalienė Viktorija suteikė „Lanson“ šampanui išskirtines teises – karališką garantą, liudijantį apie karališkosios šeimos prielankumą. Nuo 1900 metų „Lanson“ pasirinktas oficialiu Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų šampano tiekėju.
Šiandien „Lanson“ užima pelnytą vietą tarp garsiausių ir populiariausių šampano prekių ženklų pasaulyje, ir išsiskiria tuo, jog yra vieni iš nedaugelio likusių tradicinio stiliaus šampano gamintojų, vengiantys malolaktinės fermentacijos – taip mus pasiekia itin vaisiškas, gaivaus skonio, tyras, kartu sodrus ir demonstruojantis didžiulį brandinimo potencialą kilnusis gėrimas.
Iš kartos į kartą perduodamos šimtametės vyndarystės meistrystės tradicijos, vertybės, nepaliaujamas siekis aukščiausios kokybės ilgainiui sukūrė išskirtinį „Lanson“ šampano stilių.


www.lanson

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Champagne LANSON Black Label Brut (dėžutėje)

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...