Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

ZENATO Lugana Benedetto*


Vynas užsakymui
NV / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Trebbiano (Ugni Blanc)
Brandintas ąžuolo statinėse: 4 mėn.
Alkoholio kiekis: 13% tūrio
Gamintojas: Zenato / Italija / Regionas: Veneto / Vietovė: Lugana

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

15,00 €
Rekomenduojama prie: salotų, suši, vartoti vieną, žuvies

Šiam vynui prie Gardos ežero, tarp Peschiera ir Desenzano miestelių, augintas Trebbiano di Lugana vynmedžių derlius. Vynuogynuose molio ir klinčių dirva, derlius – 10 tonų iš hektaro.


Zenato šeima vyną gamina tik iš savo pačių valdomuose vynuogynuose išauginto vynuogių derliaus. Vyno žinovai įprastai mano, jog mažo vynuogynų ploto, o ne maišytos žaliavos vynas gali turėti sudėtingą ir su niekuo nesulyginamą kvapą. Tik antra Zenato šeimos vyndarių karta tvirtai valdo šią Veneto regiono vyninę. Zenato vyndariai yra ir vieni iš Veneto kraštą garsinančio Amarone vyno gamybos patriarchų. Dėl savo kokybės ir ilgame laiko tarpe stabiliai pakartojamo rezultato Zenato vynas turi itin aukštą reputaciją.


Spalio pradžioje rankomis skintas derlius 10 dienų fermentuojamas plieno talpose ir po stabilizavimo supilamas į butelius.


ZENATO Lugana Benedetto tai, blyškios spalvos ir žalsvo atspalvio vynas turi delikačiai gėles, vaisius ir uogas primenantį kvapą ir skonį.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ZENATO Lugana Benedetto*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Monika (2019-07-23)
Lengvas, puikus vienas arba prie lengvų patiekalų

Komentarai

  Kraunama...