Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

WOLFBURN Single Malt Scotch Whisky

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Alkoholio kiekis: 46%
Gamintojas: Wolfburn / Škotija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

59,00 €
Kvapas: vaisių ir salyklo aromatai su trupučiu durpių natų
Skonis: saldumas, riešutai, švelnus dūmiškas poskonis

Tai "rankų darbo" viskis iš Šiauriausiai žemyninėje Škotijos dalyje esančios distilerijos. Ji yra įsikūrusi prie pat senosios, to paties vardo daryklos griuvėsių. Pastaroji buvo įkurta 1821 metais ir savo laiku buvo viena didžiausių šalyje, tačiau antrojoje 19 amžiaus pusėje ji buvo uždaryta ir vėliau sugriauta.


Wolfburn viskio daryklos logotipas yra pasiskolintas iš 16 amžiaus lingvisto ir zoologo Konrad Gesner piešinio, kuris vaizduoja mitinį vilką, gyvenantį tiek vandenyje, tiek sausumoje. Išlikę raštai iš tų laikų teigia, kad jį pamačiusius žmones aplankydavo sėkmė.


Daryklos distiliavimo puodai yra valdomi be kompiuterių, pakankamai archajiškai. Naujai distiliuoti spiritai yra pilami į įvairaus tipo ir dydžių statines brandinimui. Kai kurie jose praleis daugybę metų, o kai kurie jau yra naudojami kurti viskiui šiandien.


Šis WOLFBURN SINGLE MALT yra kuriamas iš durpėmis nerūkyto salyklo viskio, tačiau jo skonyje galima atrasti nedidelių užuominų į dūmų aromatus. Taip yra todėl, kad dalis šio viskio kupažo buvo brandinta mažose, taip vadinamose “quarter cask” statinėse, kuriose prieš tai buvo laikomi Islay salos viskiai.


www.wolfburn.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: WOLFBURN Single Malt Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Sigitas (2023-04-03)
Super

Komentarai

  Kraunama...