Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Weinkellerei Hohenlohe FÜRSTENFASS KERNER Halbtrocken


2014, 2015 / 1 litras
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Pusiau sausas / Lengvas
Vynuogės: Kerner
Alkoholio kiekis: 11.5% tūrio
Kamštis: užsukamas
Gamintojas: Weinkellerei Hohenlohe / Vokietija / Regionas: Württemberg / Vietovė: Hohenlohe

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

9,00 €
Spalva: blyški gelsva
Kvapas: persikų, arbūzo ir meliono aromatas
Skonis: šviežių vaisių skonis
Rekomenduojama prie: baltos mėsos, daržovių, desertų, salotų, sūrio
Rekomenduojama laikyti butelyje: 1-3 metus

Rūšinis pusiau sausas baltasis vynas. Vaisiškas gaivaus persikų, arbūzo ir meliono aromato vynas gerai dera prie gaivių salotų, šviesios mėsos patiekalų, švelnių sūrių ir deserto patiekalų.


Tinkamiausias vartoti 8-10 °C.


Weinkellerei Hohenlohe vynuogynai yra Viurtembergo (Württemberg) regione Vokietijos pietuose tarp Heilbrono ir Schwäbisch Hall. Jau beveik du tūkstančius metų šiame krašte auginamos vynuogės. Vynuogių augintojų šeimose patirtis perduodama iš kartos į kartą. Tradiciškai susiklostė, kad šiame Vokietijos regione vynas yra žymiai labiau mėgstamas ir geriamas, negu alus. Todėl čia yra daug vyno žinovų, rengiamos didžiulės vyno šventės. Labai mėgstami gurmaniškų valgių ir vyno degustavimo renginiai. 


Weinkellerei Hohenlohe prekinis ženklas FÜRSTENFASS išvertus reiškia „Kunigaikščio statinė”. Šis pavadinimas atkeliavo iš tų laikų, kai vietinis kunigaikštis rinkdavo iš valstiečių duoklę vynu, kurį pildavo į didžiulę 64.664 litrų talpos ąžuolinę statinę, pagamintą 1752 metais. Ši statinė yra išsaugota ir yra ne tik viena didžiausių Vokietijoje, bet neabejotinai pati gražiausia. FÜRSTENFASS vynai yra sertifikuoti, daugelį kartų premijuoti ir Viurtembergo regione pripažinti lyderiai. Šių vynų įdomumas grindžiamas vyno rūgšties gaivumo ir „atsargaus“  saldumo sąveika.  Tai yra šimtmečių tradicijų ir naujausių technologijų bendras rezultatas.


Šio regiono, o tuo pačiu ir šio gamintojo vynai labai retai eksportuojami, nes turi didelę paklausą vietinėje Vokietijos rinkoje, todėl įsigyti jų Lietuvoje yra išskirtinė galimybė.


www.weinkellerei-hohenlohe.de

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Weinkellerei Hohenlohe FÜRSTENFASS KERNER Halbtrocken

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Kristina (2017-06-15)
Labai puikus skonis, laukiu, kol vėl turėsit

Komentarai

  Kraunama...