Garibaldžio mėgstamiausia Marsala, dar vadinama „Garibaldi Dolce“. Šis vynas pagamintas iš vietinių Sicilijos vynuogių - Grillo, Catarratto ir Inzolia pagal šimtmetį naudojamą šeimos receptą. Vynas mažiausiai 4 metus kantriai brandinamas Slavoniškojo ąžuolo statinėse.
Kvepia džiovintais vaisiais, abrikosais ir sultanomis. Ragaujant švelnus, su džiovintų vaisių, figų ir migdolų užuominomis, bei pabaigoje jaučiamu švelniu medaus prisilietimu.
Siūloma patiekti šiek tiek atvėsintą (12-15°C) kaip aperityvą arba valgio pabaigoje kartu su sūriu ar desertu. Puikiai dera su kietuoju ir pikantišku sūriu, tokiu kaip Parmesan, Pecorino ar Cheddar, taip pat prie pyragėlių su saldžiu kremu ar rikota, prie vaisių ar desertų migdolu pagrindu.
Komentarai