Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Tequila Olmeca ALTOS Reposado 100% agave

700 ml
Tekila / Reposado
Brandintas ąžuolo statinėse: 6 mėnesius
Alkoholio kiekis: 38%
Gamintojas: Pernod Ricard / Meksika Vietovė: Jalisco
Wine Enthusiast 92, Beverage Tasting Institute 92, 2015 Los Angeles International Spirits Competition - aukso medalis, 2012 International Wine & Spirit Competition - aukso medalis, 2010 International Wine & Spirit Competition - - aukso medalis


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

33,00 €
Kvapas: saldus citrusinis su vanilės ir medienos natomis


"Altos Reposado" tekila yra pagaminta iš 100% mėlynosios agavos, augančios Jalisco aukštumose ir brandinta viskio statinėse nuo 6 iki 8 mėnesių.


Anot legendos, meksikiečių dievas Olmekas, paragavęs mėlynųjų agavų nektaro taip juo susižavėjęs, jog uždraudęs kitiems jį gerti. Šiandien iš agavų sulčių gaminamą alkoholinį gėrimą tekilą žino ne tik meksikiečiai, pastaruoju metu ji neįtikėtinai greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje – vertinama daugiau kaip 70 pasaulio šalių ir beveik visoje Europoje.


Aukštos kokybės du kartus distiliuota maišyta tekila „Olmeca“ rinkoje pasirodė 1967 metais. Prestižiniuose San Francisko, Briuselio ir Londono konkursuose ji pelnė daugybę aukso ir sidabro medalių – tai vienas labiausiai nominuotų tekilos prekės ženklių visame pasaulyje.


Tekilos „Olmeca“ gamintojas pagrindinį dėmesį skiria kokybei, o ne kiekybei – naudoja tradicinį rankų darbo reikalaujantį gamybos būdą. Agavos, iš kurių ši tekila gaminama, auga 2100 metrų virš jūros lygio esančiose plantacijose. Jos auginamos ne 6 (kaip įprasta), o 7 ar 8 metus, o jų paruošimas trunka ne vieną, bet tris dienas – šerdys lėtai kepamos plytų krosnyse, kad būtų išsaugotas natūralus jų saldumas ir aromatas. Keptos agavų šerdys apdorojamos rankomis 500 metų naudojamu būdu – malamos girnomis, kurių akmuo yra vulkaninės kilmės ir sveria 2 tonas. Gauta tyrė, kurią sudaro saldžios agavų sultys ir išmirkusios skaidulos, 3 dienas fermentuojama ir po to gautas skystis du kartus distiliuojamas variniuose svogūno formos distiliatoriuose.


Unikalus gamybos būdas ir brandinimas mažose ąžuolinėse burbono statinėse tekilai „Olmeca” suteikia sodrų aromatą, išskirtinį nepaprastai švelnų skonį ir subtilų ilgai išliekantį poskonį.


www.altostequila.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Tequila Olmeca ALTOS Reposado 100% agave

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Artur (2018-11-11)
Kaina atitinka kokybę.
Danguolė (2018-07-08)
Puikus gėrimas. Greitas ir malonus aptarnavimas.

Komentarai

  Kraunama...