Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

VILLA MARIA Reserve Sauvignon Blanc*


Vynas užsakymui
750 ml

Baltas vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Sauvignon blanc
Alkoholio kiekis: 13% tūrio
Kamštis: užsukamas

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

20,00 €

Sakoma, kad sunku surasti išraiškingesnį vyną, nei pagamintą iš Naujosios Zelandijos Sauvignon Blanc vynuogių. Villa Maria skiria ypatingą dėmesį Sauvignon Blanc vynuogių vynmedžiams ir žemdirbystei, kad optimizuotų sezoną ir išvystytų stiprius ir švarius aromatus.


Vynuogės šiam vynui atrinktos itin kruopščiai, rankomis. Puikiai subalansuotas rūgštingumas ir ilgai išliekantis poskonis. Itin dominuoja agrastai, juodieji serbentai, išskirtinis vynas pelnęs daug apdovanojimų. Skonis pats kalba už save.


Villa Maria vyno namų pradžia buvo prieš 50 metų, kai 1961m. juos įkūrė George Fistonich būdamas vos 21 metų. Ši istorija -  didelės aistros ir užsispyrimo istorija. Šiandien Villa Maria – didžiausi privatūs vyno namai Naujojoje Zelandijoje. Tai daugiausia apdovanojimų per savo gyvavimo metus pelnę vyno namai iš Naujosios Zelandijos. Villa Maria užkariauja vyno gerbėjų širdis vietiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Prekinis ženklas pripažintas visų pasaulio kritikų.


2015 kovo 5 dieną “Drinks International” - solidžiausias pasaulinis gėrimų žurnalas, paskelbė Villa Maria 4-tuoju geidžiamiausiu prekiniu ženklu pasaulyje vynų kategorijoje ir vieninteliu iš Naujosios Zelandijos patekusiu į TOP 10.


Gausūs įvertinimai ir apdovanojimai slypi paprastuose dalykuose - tai meilė vynui ir ypatingas dėmesys aukščiausio lygio nuolatinei kokybei. 


Gelsvos spalvos su žalsvu atspalviu. Aromatuose juntami galingi juodųjų serbentų ir guavos tonai. Gomuryje dominuoja citrusiniai vaisiai su aštriomis  žolelėmis kaip rozmarinas ir čiobrelis.


 Derinimas su maistu:


Su žuvimi, makaronais, salotomis su alyvuogėmis, taip pat su sūriais.


www.villamaria.co.nz

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: VILLA MARIA Reserve Sauvignon Blanc*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...