Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

TONINO LAMBORGHINI Espresso Platinum kavos pupelės 1 kg.

1 kg
Kava Gamintojas: Tonino Lamborghini  / Italija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

35,00 €

Tonino Lamborghini kava - tai išskirtinė, prabangi itališka kava, pasižyminti ypatingu skoniu ir kerinčiu aromatu. Ji pripažinta kavos ekspertų kaip viena geriausių eksportuojamų itališkų kavų.
Išskirtinis Tonino Lamborghini prekinis ženklas įpareigoja išlaikyti itin aukštą kokybę, taip pateisinant visame pasaulyje garsų vardą.


Tonino Lamborghini kavos istorija atskleidžia sudėtingą gamybos procesą, įkvėptą aistros ir ilgalaikės patirties. Itališkos tradicijos išlaikomos jas taikant kartu su šiuolaikinėmis technologijomis ir kruopščiai atliekant skrudinimo procesą, kurio dėka išgaunama aukščiausios kokybės kava, atitinkanti net reikliausio kavos gurmano skonį.


Ši Tonino Lamborghini kava pagaminta iš pačių geriausių, kruopščiai atrinktų ir meistriškai paskrudintų kavos pupelių. Tai švelnaus skonio, nuostabaus aromato kava su lengva kremine puta. Ji supakuota į aukšto spaudimo pakuotę su vienkrypčiu vožtuvu, kuri pasižymi tvirtumu ir mažu oro pralaidumu, todėl kava ilgą laiką išlieka aromatinga ir kokybiška. Galutinis produktas patikrinamas ekspertų, siekiant išgauti geriausią rezultatą.


Ši kava skirta espresso kavos aparatams.


Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje.


lamborghini-beverages.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: TONINO LAMBORGHINI Espresso Platinum kavos pupelės 1 kg.

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Andrius (2022-03-26)
Ryškaus aromsto, bet labai švelnaus, subtilaus skonio. Nerūgšti

Komentarai

  Kraunama...