Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

THE TEN #8 Heavy Sherry - Tamdhu

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 10 metų
Alkoholio kiekis: 45,1%
Gamintojas: La Maison du Whisky / Škotija / Regionas: Speyside /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

67,00 €
Spalva: vario spalva - nekoreguota karamele
Skonis: vyrauja raudonų vynuogių sulčių, džiovintų vaisių ir lengvi kavos ir šokolado poskoniai

Darykla viskio mėgėjų pasaulyje žinoma viskiais brandintais pastiprinto vyno – chereso statinėse. Šiai dienai esant didelei chereso statinių paklausai, tik nedidelė dalis gamintojų pateikia išskirtinai tik šerio statinėse brandintus viskius – kokiu ir yra šis viskis. Skonyje ir kvape vyrauja raudonų vynuogių sulčių, džiovintų vaisių ir lengvi kavos ir šokolado poskoniai. Viskis distiliuotas 2006, o į butelius išpilstytas 2016 metais. Viskio spalva natūrali - nekoreguota karamele.


Tai nepriklausomo pilstytojo (independent bottler) leidžiama viskių serija. Šių pardavėjų viskiai, skirtingai nei įprastiniai distilerijų leidimai, pasižymi retomis viskių brandinimo versijomis. Paprastai šie viskiai leidžiami nedideliais tiražais ir turi nekasdien sutinkamą skonio ir kvapo paletę.


Šis viskis yra iš “The Ten” serijos, kuri pristato viskio skonio ir kvapo pasaulio įvairovę. Tai 10 skirtingų stilių viskių iš skirtingų Škotijos daryklų, skirtingo brandinimo ir atstovaujantys skirtingas viskio skonio grupes. Viskiai yra suklasifikuoti pagal jų charakterį nuo lengviausio #0 iki sunkiausio #9.


www.whisky.fr

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: THE TEN #8 Heavy Sherry - Tamdhu

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...