Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

THE TEN #7 Medium Islay Peat - Caol Ila

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 8 metus
Alkoholio kiekis: 40,1%
Gamintojas: La Maison du Whisky / Škotija / Regionas: Islay /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

62,00 €
Spalva: šviesi aukso spalva - nekoreguota karamele
Kvapas: stiprūs dūminiai aromatai su lengvais apelsino žievelės niuansais
Skonis: kremiškas, subalansuotas sausų degintų durpių ir vaisių su saldžiais prieskoniais skonis, ilgas durpių ir dūmų poskonis

Viskis atkeliavęs iš dūmiškiausius viskius gaminančio regiono Škotijoje. Tai nedidelė sala Škotijos vakaruose, pavadinimu Islay (tariasi: aila). “Caol Ila” yra didžiausia regiono darykla, o jos pavadinimas kilo iš vietinio dialekto ir reiškia – Ailos garsas.  Taip pat yra pavadintas, siauras jūros ruožas tarp Islay ir Jura salų. Pastarojoje, beje, taip pat veikia viskio darykla. Gėrimo kvape jaučiami stiprūs dūminiai aromatai su lengvais apelsino žievelės prieskoniais, o skonis smogia sausai deginta durpe. Viskis distiliuotas 2008, o į butelius išpilstytas 2016 metais. Viskio spalva natūrali - nekoreguota karamele.


Tai nepriklausomo pilstytojo (independent bottler) leidžiama viskių serija. Šių pardavėjų viskiai, skirtingai nei įprastiniai distilerijų leidimai, pasižymi retomis viskių brandinimo versijomis. Paprastai šie viskiai leidžiami nedideliais tiražais ir turi nekasdien sutinkamą skonio ir kvapo paletę.


Šis viskis yra iš “The Ten” serijos, kuri pristato viskio skonio ir kvapo pasaulio įvairovę. Tai 10 skirtingų stilių viskių iš skirtingų Škotijos daryklų, skirtingo brandinimo ir atstovaujantys skirtingas viskio skonio grupes. Viskiai yra suklasifikuoti pagal jų charakterį nuo lengviausio #0 iki sunkiausio #9.


www.whisky.fr

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: THE TEN #7 Medium Islay Peat - Caol Ila

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...