Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

THE TEN #6 Medium Highland Peat - Ardmore

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 8 metus
Alkoholio kiekis: 40,1%
Gamintojas: La Maison du Whisky / Škotija / Regionas: Highlands /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

47,00 €
Spalva: blyški spalva - nekoreguota karamele
Skonis: vyrauja jūriniai ir medicininiai poskoniai

Ši Highland regiono darykla išsiskiria tuo, kad gamina smarkiai dūminį viskį, kuris šiose vietovėse varomas itin retai. Dūminis viskis gaunamas miežių salyklą džiovinant durpėmis, kuomet salyklas tuo pačiu ir išrūkomas. “Ardmore” viskis brendo amerikietiško ąžuolo statinėse, o jo kvape ir skonyje vyrauja jūriniai ir medicininiai poskoniai. Viskis distiliuotas 2008, o į butelius išpilstytas 2016 metais. Viskio spalva natūrali - nekoreguota karamele.


Tai nepriklausomo pilstytojo (independent bottler) leidžiama viskių serija. Šių pardavėjų viskiai, skirtingai nei įprastiniai distilerijų leidimai, pasižymi retomis viskių brandinimo versijomis. Paprastai šie viskiai leidžiami nedideliais tiražais ir turi nekasdien sutinkamą skonio ir kvapo paletę.


Šis viskis yra iš “The Ten” serijos, kuri pristato viskio skonio ir kvapo pasaulio įvairovę. Tai 10 skirtingų stilių viskių iš skirtingų Škotijos daryklų, skirtingo brandinimo ir atstovaujantys skirtingas viskio skonio grupes. Viskiai yra suklasifikuoti pagal jų charakterį nuo lengviausio #0 iki sunkiausio #9.


www.whisky.fr

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: THE TEN #6 Medium Highland Peat - Ardmore

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...