Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

THE TEN #4 Medium Speyside - Longmorn

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 13 metų
Alkoholio kiekis: 40,1%
Gamintojas: La Maison du Whisky / Škotija / Regionas: Speyside /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

51,00 €
Spalva: natūrali aukso spalva - nekoreguota karamele
Skonis: jaučiamos keptų nektarinų ir mėtos užuominos, saldžiarūgštės obuolio žievelės poskonis

Šis “Longmorn” viskis amerikietiško ąžuolo statinėje brendo daugiau nei 13 metų, o jo skonis turi viskyje ne itin dažnai sutinkamus saldžiarūgštės obuolio žievelės poskonius. Viskio skonyje jaučiamos keptų nektarinų ir mėtos užuominos. Šiandien “Longmorn” viskio darykla priklauso “Pernod Ricard” koncernui, tačiau šio viskio išleidžiama nedaug. Viskis distiliuotas 2002, o į butelius išpilstytas 2015 metais. Viskio spalva natūrali - nekoreguota karamele.


Tai nepriklausomo pilstytojo (independent bottler) leidžiama viskių serija. Šių pardavėjų viskiai, skirtingai nei įprastiniai distilerijų leidimai, pasižymi retomis viskių brandinimo versijomis. Paprastai šie viskiai leidžiami nedideliais tiražais ir turi nekasdien sutinkamą skonio ir kvapo paletę.


Šis viskis yra iš “The Ten” serijos, kuri pristato viskio skonio ir kvapo pasaulio įvairovę. Tai 10 skirtingų stilių viskių iš skirtingų Škotijos daryklų, skirtingo brandinimo ir atstovaujantys skirtingas viskio skonio grupes. Viskiai yra suklasifikuoti pagal jų charakterį nuo lengviausio #0 iki sunkiausio #9.


www.whisky.fr

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: THE TEN #4 Medium Speyside - Longmorn

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...