Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

THE TEN #2 Light Speyside - Aultmore*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 9 metus
Alkoholio kiekis: 40,1%
Gamintojas: La Maison du Whisky / Škotija / Regionas: Speyside /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

47,00 €
Spalva: natūrali spalva - nekoreguota karamele
Skonis: vyrauja obuolio, žiedlapių ir eukalipto užuominos

Speyside viskio regionas Škotijos žinomas dėl lengvo ir vaisiško viskio skonio. Aultmore daryklos viskis Lietuvoje sutinkamas itin retai, nors distilerija veikia nuo 1895 metų. “Aultmore” salyklinis viskis naudojamas “Dewar’s” maišyto (blended) viskio kupažui. Viskio skonio ir kvapo paletėje vyrauja obuolio, žiedlapių ir eukalipto užuominos. Viskis distiliuotas 2007, o į butelius išpilstytas 2016 metais. Viskio spalva natūrali - nekoreguota karamele.


Tai nepriklausomo pilstytojo (independent bottler) leidžiama viskių serija. Šių pardavėjų viskiai, skirtingai nei įprastiniai distilerijų leidimai, pasižymi retomis viskių brandinimo versijomis. Paprastai šie viskiai leidžiami nedideliais tiražais ir turi nekasdien sutinkamą skonio ir kvapo paletę.


Šis viskis yra iš “The Ten” serijos, kuri pristato viskio skonio ir kvapo pasaulio įvairovę. Tai 10 skirtingų stilių viskių iš skirtingų Škotijos daryklų, skirtingo brandinimo ir atstovaujantys skirtingas viskio skonio grupes. Viskiai yra suklasifikuoti pagal jų charakterį nuo lengviausio #0 iki sunkiausio #9.


www.whisky.fr

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: THE TEN #2 Light Speyside - Aultmore*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...