Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

THE TEN #0 Single Grain - North British

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single grain
Brandintas ąžuolo statinėse: 7 metus
Alkoholio kiekis: 40,1%
Gamintojas: La Maison du Whisky / Škotija / Regionas: Lowland /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

40,00 €
Spalva: natūrali balto vyno spalva - nekoreguota karamele
Skonis: prinokusios kriaušės, popkorno ir šviežiai nupjautos žolės prieskoniai


Tai itin retai sutinkamas grūdinis viskis, kuris varomas iš grūdų, o ne iš miežių salyklo, kaip tai daroma gaminant salyklinį (single malt) viskį.  Viskis distiliuojamas pramoniniuose, nenutrūkstamos distiliacijos induose. Ši viskio rūšis žinoma kaip pagrindinė maišyto (blended) viskio sudėtinė dalis. Tik pastaraisiais metais pasirodo vis daugiau grūdinio viskio leidimų ir jis sulaukia pripažinimo viskio mėgėjų tarpe. Gėrimo skonyje ir kvape vyrauja prinokusios kriaušės, popkorno ir šviežiai nupjautos žolės prieskoniai. Viskis distiliuotas 2007, o į butelius išpilstytas 2014 metais. Viskio spalva natūrali - nekoreguota karamele.


Tai nepriklausomo pilstytojo (independent bottler) leidžiama viskių serija. Šių pardavėjų viskiai, skirtingai nei įprastiniai distilerijų leidimai, pasižymi retomis viskių brandinimo versijomis. Paprastai šie viskiai leidžiami nedideliais tiražais ir turi nekasdien sutinkamą skonio ir kvapo paletę.


Šis viskis yra iš “The Ten” serijos, kuri pristato viskio skonio ir kvapo pasaulio įvairovę. Tai 10 skirtingų stilių viskių iš skirtingų Škotijos daryklų, skirtingo brandinimo ir atstovaujantys skirtingas viskio skonio grupes. Viskiai yra suklasifikuoti pagal jų charakterį nuo lengviausio #0 iki sunkiausio #9.


www.whisky.fr

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: THE TEN #0 Single Grain - North British

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Jurgita (2018-01-02)
Labai puikaus svelnaus skonio viskis,tikrai skiriasi savo spalva kokybe ir skoniu nuo anksciau ragautu.rekomenduoju

Komentarai

  Kraunama...