Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Teeling 18 YO Renaissance Series III*

700 ml / Prabangioje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 18 metų
Alkoholio kiekis: 46%
Gamintojas: Teeling Whiskey Company / Airija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

154,00 €

Teeling darykla pristato jau trečiąjį Renaissance serijos riboto tiražo leidimą. Ši serija leidžiama švenčiant Teeling daryklos ir visos Airijos viskio industrijos atgimimą, kuris dažnai vadinamas Renesansu. Po ilgos tylos, šios šalies gamintojai vėl leidžia naujus viskius, o airiškas viskis jau eilę metų iš eilės išlieka labiausiai augančiu stipriu gėrimu pasaulyje.


Teeling 18 YO Renaissance Series III viso buvo išleistas 9000 butelių tiražu bei kaip ir kiti serijos leidimai, išpilstytas į gražų storo stiklo butelį, įdėtą į solidžią dėžutę. Šis viskis viso buvo brandintas 18 metų. Pirmiausiai burbono statinėse, o baigiamajam etapui, jis buvo supiltas į statines, kuriose iki tol buvo laikomas muskatinis vynas. Ši statinių kombinacijai viskio skoniui ir aromatui suteikė užuominų į tropinius vaisius, prinokusius kaulavaisius, citrusinius vaisius, gėles ir mėtą. Išpilstytas Renaissance III buvo be šaltosios šaltosios filtracijos ir 46 procentų alkoholio tūrio.teelingwhiskey.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Teeling 18 YO Renaissance Series III*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...