Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

SUPER GARDEN Vyšnios

35 g.

Užkandžiai

Sudėtis: Uogos

Gamintojas: Geld Baltic / LietuvaBūsena: Laikinai prekės nebeturime.

3,80 €
Rekomenduojama su: putojančiu vynu, saldžiu vynu

Įmeskite keletą šaltyje džiovintų uogų į mėgiamus gėrimus ir atraskite naujas gėrimo spalvas, aromatą ir skonį. Vyšnios jūsų mėgiamą gėrimą papildys savitu aromatu bei saldžiarūgščiu prieskoniu, taip pat papuoš taurę ir suteiks gėrimui naują spalvą. Traškios ir purios uogos taip pat puikus užkandis prie saldaus vyno. 


Liofilizacija yra džiovinimas šalčiu. Iš pradžių produktai yra užšaldomi kameroje, kurioje sukuriamas vakuumas. Tuomet dideliame šaltyje, siekiančiame -80 °C, uogos yra džiovinamos. Šio proceso metu vanduo, esantis uogose ar kituose produktuose, iš kieto kūno pereina į garų stadiją, aplenkdamas skystą fazę. Susidarę garai yra pašalinami. Kadangi iš uogų yra pašalinamas beveik visas vanduo, produkto skonis, kvapas bei forma išlieka nepakitusios.


10 g liofilizuotų uogų atitinka 100 g šviežių uogų.


Valgyti uogas, vaisius ir daržoves sezono metu tiesiai iš sodo ar daržo yra pats geriausias būdas. Tačiau uogos ir vaisiai turi savo sezoniškumą, greitai pernoksta, nukrenta, sugenda, ištižta. O jei dar netinkami derliui metai... Uogų ir jų turimų maistinių savybių mums labiausiai reikia įvairių peršalimo ligų sezono metu, ypač pavasarį, kai vitaminų resursai jau pasibaigę, o saulė dar šykščiai šildo savo spinduliais. Todėl šaltyje džiovintos uogos primins vasaros spindulių glostomų uogų skonį ir praskaidrins net niūriausią dieną.


Šaltyje džiovinti maisto produktai – puikus užkandis skubantiems, sportuojantiems, ir sveikuoliams. Vaikams pakeičia saldumynus. Ypač tinka veganams ir žaliavalgiams, nes yra termiškai neapdoroti.


www.supergarden.lt

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: SUPER GARDEN Vyšnios

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...