Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

SCHOTT ZWIESEL Taurės vynui FINESSE 437 ml, 6 vnt.


Taurės / 6 vnt.
Gamintojas: Zwiesel Kristallglas / Vokietija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

48,00 €

Schott Zwiesel pristato FINESSE - tai subtiliai elegantiškos ir grakščios taurės. Iš vientiso stiklo pagaminta taurė ir kojelė itin gražiai susilieja į vieną visumą. Nesenstančios klasikinės formos, bet tuo pačiu pakankamai modernios ir šiuolaikiškos taurės papuoš tiek šventinį, tiek kasdieninį stalą.


Schott Zwiesel pastaraisiais metais pradėjo gaminti taures ir iš vientiso krištolinio stiklo lydinio, kuomet ir taurė ir kojelė gaminama kartu. Taip pagamintos taurės praktiškai nesiskiria nuo rankų darbo gaminių. Taip pat  šios taurės pasižymi visomis kokybinėmis savybėmis būdingomis automatizuotai gaminamiems krištolo gaminiams.


SCHOTT ZWIESEL taurės – tai nepriekaištinga kokybė ir nesenstantis stalo serviravimo stilius. Funkcionalios formos, išskirtinis krištolui nebūdingas tvirtumas, subtilus gaminių dizainas, natūralios medžiagos – savybės, kurios SCHOTT ZWIESEL krištolo taures daro ypatingas.


Patentuotos Tritan technologijos dėka SCHOTT ZWIESEL produkcija yra patvari, atspari dūžiams ir temperatūrų kaitai, pasižymi ypatingu blizgesiu ir skaidrumu.


zwiesel-kristallglas.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: SCHOTT ZWIESEL Taurės vynui FINESSE 437 ml, 6 vnt.

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...