Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

SAKIŠKIŲ Rhum Room Miežių Vynas

330 ml
Alus / Barleywine

Alkoholio kiekis: 9,6%
Gamintojas: Sakiškių alus / Lietuva


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

4,80 €
Spalva: EBC (spalva): 40 – gintaro spalvos
Skonis: IBU (kartumas): 46
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 14-16 °C.


Stiprusis elis, brandintas romo statinėse. 
Gali skambėti keistai - miežių vynas iš tiesų yra.. alus. Vyno vardą šis alaus stilius gauna dėl kompleksiškumo, išraiškos ir rimto alk. tūrio procento.


Tai - tamsaus gintaro spalvos, tvirtai apyniuotas elis, kurį ilsinome ąžuolo statinėse, prieš tai subrandinusiose romą. Ši idėja kilo bendradarbiaujant su į romo kultūrą ir Karibų virtuvę orientuotu Vilniaus baru Rhum Room.
Mūsų bendro darbo rezultatas - prieskoniais aromate ir skoniuose dominuojamas ir atsakingam vartojimui, degustavimui skirtas alus. Aromate rasite citrusų žievelių, tabako lapų, rudo cukraus ir kokosų užuominos mišinį, skonyje susiliejantį į saldumą ir šilumą gomuryje.


Sudėtis: Pale ale, Crystal salyklai; Summit apyniai; Wyeast 1056 mielės; vanduo.


Maisto derinimas: miežių vynas yra alaus pasaulio konjakas, kuris geriausiai atsiskleidžia vienas. Deriniuose reikėtų vengti sūrių ir gruzdintų patiekalų. Šį alų galėtų papildyti saldesnės, rudojo cukraus natos, kokosų pienas.


“Sakiškių alus” - geriausiai alaus vartotojų vertinamas Lietuvos bravoras populiariausiose pasaulio platformose Untappd ir RateBeer.www.sakiskiualus.lt
www.facebook.com/SakiskiuAlus


Į kainą įtrauktas 0,10 € taros užstatas.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: SAKIŠKIŲ Rhum Room Miežių Vynas

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...