Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

SAKIŠKIŲ Gin & Tonic IPA

330 ml
Alus / IPA

Alkoholio kiekis: 5,1%
Gamintojas: Sakiškių alus / Lietuva


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

2,60 €
Spalva: EBC (spalva): 15 – šviesus
Skonis: IBU (kartumas): 44
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 12-14 °C.


Ar žinote, kas yra tradiciniai džino prieskoniai, suteikiantys šiam spiritiniam gėrimui jo išraišką? Kadagio uogos, kalendrų sėklos, cinamonas, kardamono ankštys, lauro lapai, aromatiniai pipirai, rozmarinai. Visa tai rasite šiame aluje. Tonic dalį aluje kuria citrinų ir apelsinų žievelės bei šių vaisių užuominų turintys Azacca ir Ahtanum apyniai.
Šis alus – vienos iš beprotiškiausių idėjų realizacija. Jį sukūrėme kartu su Vilniaus baru Distilerija, ieškodami dar nepramintų takų. Tiesiog mums pasirodė, jog IPA stiliaus alus turėtų derėti su populiariu gintonic kokteiliu. Toliau reikėjo tik rasti raktą, kaip sujungti šias skirtingas stichijas viename gėrime.
Rezultatas – IPA stiliaus alus su rimta kadagio parama ir lengvu prieskonių brizu viršutinėse natose.


Sudėtis: Pale ale, Carapils salyklai; Azacca, Ahtanum apyniai; kadagio uogos, citrinų ir apelsinų žievelės, kalendrų sėklos, cinamonas, kardamonas, laurų lapai, aromatiniai pipirai, rozmarinas; Wyeast 1056 mielės; vanduo.www.sakiskiualus.lt
www.facebook.com/SakiskiuAlus


Į kainą įtrauktas 0,10 € taros užstatas.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: SAKIŠKIŲ Gin & Tonic IPA

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...