Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

PEUGEOT Kamščiatraukis MATHUS


Atidarytuvai / 1 vnt.
Gamintojas: Peugeot Saveurs / Prancūzija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

22,00 €

MATHUS dar vadinamas kamščio atsuktuvu pagal prancūziškąjį tourne-bouchon, yra kamščiatraukis su ašmenimis, įkvėptas modelių, kurie buvo itin populiarūs XIX amžiuje. Jis ištraukia kamštį iš butelio neįsmigdamas į kamštį. Idealus seno vyno buteliams, kurių kamščiai linkę trupėti.


Įpakuotas prabangioje dėžutėje, tinka kaip puiki dovana.PEUGEOT – išskirtiniai vyno aksesuarai išskirtiniam vynui.
PEUGEOT – vienas labiausiai žinomų pasaulyje prancūzų prekės ženklų. PEUGEOT istorija prasidėjo dar 1842 metais nuo kavamalių gamybos. 1874 metais įmonė pristatė savo pirmuosius pipirų malūnėlius, kuriuos namų bei profesionalūs kulinarai naudoja ir vertina iki šiol. Metams bėgant kompanijos gaminamos produkcijos kategorijos išsiplėtė ir dabar kompanija siūlo savo klientams tris gaminių linijas: itin aukštos kokybės prieskonių malūnėlius, kavamales ir vyno aksesuarus.
Peugeot gaminama produkcija itin kokybiška ir išskirtinė. Peugeot vyno aksesuarai prabangūs ir ilgaamžiai. Jie išsiskiria puikiu dizainu ir novatoriškumu. Peugeot vyno aksesuarai puikiai dera tarpusavyje ir papildo vieni kitus, padeda atskleisti ir pabrėžti gero vyno privalumus. Asortimente yra tiek klasikiniai kamščiatraukiai, tiek degustavimo taurės ar dekanteriai bei daugelis kitų reikmenų skirtų vyno mėgėjams, žinovams bei profesionalams.


www.peugeot-saveurs.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: PEUGEOT Kamščiatraukis MATHUS

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...