Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

PEUGEOT Įrankis vynui pasendinti CLEF DU VIN


Kiti aksesuarai / 1 vnt.
Gamintojas: Peugeot Saveurs / Prancūzija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

40,00 €

CLEF DU VIN įrankis akimirksniu pasendina ir leidžia atsiskleisti vyno skonio savybėms. Tereikia panardinti įrankį į vyną vienai sekundei ir vynas pasensta vieneriais metais. Po keleto sekundžių vynas tampa subrendęs ir subalansuotas. Taip galima kartoti pageidaujamą laiką ar skaičių kartų.


Su CLEF DU VIN galėsite:
- subalansuoti vyną savo asmeniniam skoniui ir ragauti jį iš karto;
- tiksliai įvertini, kaip vynas sensta ir su laiku keičiasi jo savybės– tai leis efektyviau valdyti jūsų vyno rūsį.


Įrankis veikia kaip katalizatorius. Jis greitai pagreitina deguonies redukcijos procesą. Įrankis tinka įvairių rūšių vynams: baltajam, putojančiam, raudonajam ir natūraliai saldžiam.


Pripažintas žymiausių pasaulio somelje bei vyno gamintojų.


Įpakuotas prabangioje dėžutėje, tinka kaip puiki dovana.PEUGEOT – išskirtiniai vyno aksesuarai išskirtiniam vynui.
PEUGEOT – vienas labiausiai žinomų pasaulyje prancūzų prekės ženklų. PEUGEOT istorija prasidėjo dar 1842 metais nuo kavamalių gamybos. 1874 metais įmonė pristatė savo pirmuosius pipirų malūnėlius, kuriuos namų bei profesionalūs kulinarai naudoja ir vertina iki šiol. Metams bėgant kompanijos gaminamos produkcijos kategorijos išsiplėtė ir dabar kompanija siūlo savo klientams tris gaminių linijas: itin aukštos kokybės prieskonių malūnėlius, kavamales ir vyno aksesuarus.
Peugeot gaminama produkcija itin kokybiška ir išskirtinė. Peugeot vyno aksesuarai prabangūs ir ilgaamžiai. Jie išsiskiria puikiu dizainu ir novatoriškumu. Peugeot vyno aksesuarai puikiai dera tarpusavyje ir papildo vieni kitus, padeda atskleisti ir pabrėžti gero vyno privalumus. Asortimente yra tiek klasikiniai kamščiatraukiai, tiek degustavimo taurės ar dekanteriai bei daugelis kitų reikmenų skirtų vyno mėgėjams, žinovams bei profesionalams.


www.peugeot-saveurs.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: PEUGEOT Įrankis vynui pasendinti CLEF DU VIN

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...