Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Nonino Grappa VUISINÂR Riserva*

700 ml
Grappa užsakymui / Riserva
Brandintas ąžuolo statinėse: 2 metus
Alkoholio kiekis: 41%
Gamintojas: Nonino / Italija / Regionas: Friuli-Venezia Giulia /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

32,00 €
Skonis: saldus, švelnus ir delikatus

"Nonino Vuisinar" grapos gamybai naudojama vynuogė - Grave. Ši grapa brandinama iki 3 metų mažose laukinių vyšnių Vuisinar (saldaus medžio) statinėse. Tai saldaus, švelnaus ir delikataus skonio gėrimas.


Grapa yra seniausias ir bene tradiciškiausias distiliatas šiaurinėje Italijoje, išgaunamas distiliuojant suspaustas vynuoges. Grapos kokybė priklauso nuo vynuogių, kurių kokybę diktuoja rūgštingumas, klimatas ir derliaus dydis. Kuomet vynuogės yra suspaudžiamos, šviežios išspaudos yra nedelsiant nugabenamos į distileriją, kur vynuogių koteliai yra atskiriami. Tuomet likusi dalis yra patalpinama į rezervuarus, kur mielės ir rinktiniai enzimai kontroliuojamoje temperatūroje pradeda fermentacijos procesą. Neatidėliotina distiliacija užtikrina grapos kokybę bei originalios grapos aromatų ir skonio charakteristikas.


Italijoje grapa daugiausiai yra patiekiama kaip „digestivo", t.y. po valgio. Grapa gali būti pilama į espreso kavą („caffe corretto"). Dar vienas būdas patiekti šį gėrimą - „ammazza caffe" (išvertus „kavos žudikas"), t.y. pirmiau išgerti espreso, o po to šiek tiek grapos, patiektos atskiroje taurelėje.


Grapą rekomenduojama patiekti tulpės formos taurelėje, kurioje geriausiai atsiskleidžia šio gėrimo skonio bei aromato savybės. Grapa turėtų būti pateikiama 10°-14°C temperatūros. Jos nepatariama užšaldyti. Prieš ragaujant, rekomenduojama grapą kelias minutes palaikyti taurelėje: nuo sąlyčio su deguonimi topulai atsiskleidžia kvapo ir skonio harmonija.


Gamintojas: Nonino, Italija.
"Nonino" buvo įkurta 1897m. Šiandien jau ketvirtoji Nonino šeimos karta valdo šia distileriją. Nonino produktai, pelnę gausybę apdovanojimų, yra išpilstyti į elegantiškus butelius, kurių dauguma yra pagaminti rankomis. Nonino grapos yra žinomos visame pasaulyje kaip ypatingos kokybės simbolis. Tai bene garsiausi grapos gamintojai Italijoje, kurių tikslas iki šiol išlieka vienas ir tas pats - itin aukšta kokybė!


Gamintojo informacija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Nonino Grappa VUISINÂR Riserva*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

edis (2021-05-28)
Viena gražiausių grapų, pelnytai žymėta apdovanojimais. Kvapni, bet ir su reikalingu saiku.

Komentarai

  Kraunama...