Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. Vilniuje galimas skubus pristatymas. Tel. + 370 686 25652

Château de Parenchère vynų savaitė

2017-10-09

Vienas žymiausių pasaulio vyno ekspertų Robert M. Parker, Jr pasakė: "Mums reikia daugiau tokių vynų, kaip Parenchere - puikių Bordeaux Supérieurs prieinamomis kainomis."

 

Tik šią savaitę ypač rekomenduojame paragauti nedidelės šeimos vyninės Château de Parenchère iš Bordo regiono Prancūzijoje gaminamų aukščiausios kokybės vynų, kurių skonis ir kokybė jau nustebino ne vieną mūsų klientą. Tą patvirtina ir puikūs ekspertų įvertinimai bei pelnyti apdovanojimai.

 

Château de Parenchère vynų katalogas čia.

 

Château de Parenchère vyninė yra įsikūrusi rytinėje Bordeaux (Bordo) regiono vynuogynų zonoje. Šio XVIII amžiaus Perigoro architektūrinio ansamblio pamatus dar 1570 m.  padėjo Fourgoignières lordas Pierre’as de Parenchièresas. Vėliau dvaras buvo sugriautas, o atstatytas 1731 m. XVIII amžiuje vyno brolija atsodino vynuogynus, o jų vyną net tais laikais ypač vertino ir Bordo, ir Anglijos pirkliai. Tarp vėlesnių savininkų paminėtinas Napoleono armijos generolas Subervie, kuris dalyvavo Vaterlo mūšyje ir gyveno dvare iki 1856 m. Nuo 1958 m. dvaras priklauso Gazaniolų šeimai.

 

Château de Parenchère priklauso 153 ha žemės. Iš jų 63 ha sudaro vynuogynai, išdėstyti geriausiuose sklypuose, išimtinai ant kalvų, kad būtų užtikrinamas geriausias natūralus drenažas. Todėl vynuogių kokybė nenukenčia nuo susikaupusio vandens.
Be to, dėl idealaus išdėstymo vynuogės nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro gauna daug saulės, o tai padeda joms pasiekti geriausią brandą net ir nepalankaus oro metais. Tad vynuogės aiškiai išreiškia visą savo aromatą ir skonio turtingumą. Čia dirvožemis susideda iš kreidingo molio su labai didele molio dalimi, kas yra neįprasta šioje srityje ir turi įtakos čia gaminamų vynų stiprumui.

« Atgal
  Kraunama...