Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Masciarelli Rosato delle Colline Teatine IGT*


Vynas užsakymui
NV / 750 ml

Rožinis vynas / Sausas
Vynuogės: Montepulciano
Alkoholio kiekis: 12.5% tūrio
Kamštis: klasikinis

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

15,00 €
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 10-12 °C.
Rekomenduojama prie: keptų daržovių, picos, sūrio

Pirmoji Gianni Masciarelli sukurta linija per pastaruosius kelerius metus tapo kompanijos ir jos klientų orientyru.Vynas, kuris atspindėti tikrą tradicijų skonį ir vietinių Abruzzo vynuogynų kokybę.


Molio ir kalkakmenio dirvoje augančių vynmedžių uogas po minkšto spaudimo šaltai fermentuojama nerūdijančio plieno talpose.Vyšnių, rožių žiedlapių, braškių kompoto aromatų, švelnus ir gaivus burnoje.


Nuo pat 1978-ųjų, kai Gianni Masciarelli (Džani Mašiareli) perėmė šeimos vyninę, esančią San Martino prie Maručinos miestelyje, jis pateko į Italijos vyndarių elitą. Vyninei priklauso 273,5 hektaro vynuogynų Pietų Italijoje, Abrucuose. Trylika nedidelių plotelių pabirę kalvotame ruože palei Adrijos jūrą. Dirvožemis kalkingas, turtingas mineralų. Auginamos tiek vietinės, tiek tarptautinės vynuogių veislės. Jo žymusis vynas "Villa Gemma" išgarsino 'Montepulciano' vynuoges, ir šiuo metu jos yra viena iš madingiausių Italijos veislių. Masciarelli pirmasis šiame kaimiškame ir atsilikusiame regione įdiegė šiuolaikinius vyndarystės metodus, pirmasis eksperimentavo su 'Chardonnay' ir 'Cabernet Sauvignon' veislėmis, o modernius gamybos metodus pritaikė ir vietinei baltųjų vynuogių veislei 'Trebbiano d‘Abruzzo' bei pagamino iš jos puikios kokybės vyno. "Castello di Semivicoli", "Marina Cvetic", "Villa Gemma" – trys šios vyninės vynai, skinantys laurus vyno konkursuose ir mėgėjų sudarytuose vynų sąrašuose. Po netikėtos vyndario mirties 2008 m. ūkį perėmė jo žmona vyndarė Marina Cvetic.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Masciarelli Rosato delle Colline Teatine IGT*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...