Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

KING&MOUSE 21 YO Blended Malt Scotch Whisky

500 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis / Blended malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 21 metus
Alkoholio kiekis: 55,7%
Gamintojas: King&Mouse / Škotija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

185,00 €
Skonis: vyrauja džiovintos kriaušės, kedro riešuto, juodos arbatos ir dūminės druskos poskoniai


Šio 21 metų viskio kupažui buvo naudojami trijų skirtingų Škotijos regionų salykliniai viskiai sumaišyti pagal specialų užsakymą ir receptūrą, sukurtą Lietuvoje.


Dėl sutarties konfidencialumo neįvardinamos Speyside regiono daryklos viskis gėrimui suteikė džiovintų kriaušių ir kedro riešutų poskonius, dūminių viskių monstro “Laphroaig” viskis pridėjo nedidelio dūmiškumo bei juodos arbatos poskonius, o šiauriausios Škotijos daryklos “Highland Park” viskis suteikė jūrinės druskos skonius. Viskis pateiktas statinės stiprumo.


Rankų darbo pakuotei, kamščiui ir etiketei buvo pasirinkta karūnos idėja, kuri atspindi tiek pavadinimą, tiek tris viskius, kurie įeina į šio gėrimo sudėtį ir atstovauja atskiriems Škotijos viskio regionams. Butelio ir pakuotės dizainas buvo įvertinti prizais dviejuose reklamos apdovanojimuose. Tai Lietuvoje vykstantis “Adrenalinas” ir tarptautinis “Golden Hammer”.


Viskis išleistas tik 257 butelių tiražu. Visi buteliai rankomis sunumeruoti.


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: KING&MOUSE 21 YO Blended Malt Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...