Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

GERŲ METŲ šermukšnių vynas. Skonio Nr. 12.


2021 / 750 ml

Baltas vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Šermukšniai
Alkoholio kiekis: 13.5% tūrio
Kamštis: klasikinis
Gamintojas: Vevaldis / Lietuva

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

16,00 €
Spalva: šviesaus rubino
Kvapas: tropinių vaisių, citruso, granato aromatais, kvape jaučiamas lengvas būdingas šermukšniui kartumas
Skonis: turtingas, išraiškingas, ilgas, burnoje juntamas subtilus rūgšties ir kartumo balansas, skleidžiasi lengvos žemiškos avietės, spanguolės, banano natos.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 16-18 °C.
Rekomenduojama prie: raudonos mėsos, sūrio
Rekomenduojama laikyti butelyje: 1-4 metus

Skonio Nr. 12 – baltasis su vos rausvu atspalviu, sausas šermukšnių vynas. Pirmiausia pajaučiami švelnesni, subtilesni aromatai, o skleidžiantis kvapui atsiranda citrusinių vaisių, slyvų žiedų, svarainių aromatai. Kvapui atsiskleisti prireikia laiko, todėl rekomenduojama dekantuoti. Skonyje jaučiamas šermukšniui būdingas kartumas ir rūgštis, šiek tiek jaučiamas obuolių poskonis. Vynas pritiks mėgstantiems baltus sausus vynus, tinka prie įvairaus maisto (paukštienos patiekalai, sūriai (taip pat ir brandinti), žuvis).


Lietuvos someljė asociacijos nario komentaras:


“Derėjo prie visų patiekalų, bet geriausiai prie majonezo ir sūrio padažo, aštraus garstyčių padažo ir visai nieko su sūrio pyragu.”


Vyninė GERI METAI tiki, kad kiekvieni metai yra geri. Baltasis Nr. 12 yra vasaros skonio vynas – prisimenate savo vasaros dieną – kaitrią, saulėtą, energingą, kai prisėdate pailsėti sodrioje medžio paunksmėje, paimate į rankas šaltą aprasojusią baltojo vyno taurę ir pasimėgaudami gaivinate savo kūną ir sielą nuo vasaros įkarščio? Gaivus prisiminimas jūsų patirčių kolekcijoje, vertas gero vyno taurės. Mėgaukitės, pajauskite vasaros įkarštį, vyno gaivą, mitinę šermukšnio galią ir prisiminkite savo gerus metus.


Šermukšnių vynai yra „vyniški“ vynai – tai yra, kaip ir ragaudami geros kokybės vynuogių vynus, taip ir GERŲ METŲ šermukšnių vynuose užuosite ir jausite ne tik paties šermukšnio, bet ir kitų praturtinančių pojūčius vaisų ar uogų aromatų ir poskonių, kiekviename vyne vis skirtingų.


Šermukšnis – stebuklingas medis, apgaubtas magijos galia, gyduolių gerbiamas, senolių mylimas. Tikima, kad jis saugo namus nuo pikto, suteikia ramybę. Jau nuo seno šermukšnis minimas kaip sėkmės ir vaisingumo simbolis. Šermukšnio mediena labai kieta, todėl iš jo medienos gaminamos lazdos ir buvo tikima, kad su tokia lazda toli nueisi ir nesutiksi velnio, o jei visgi sutiktum – tik su šermukšnio lazda gali nuo jo atsiginti.  Tikėjimas šermukšnio galia buvo toks stiprus, kad net prie sunkiai sergančių žmonių merkdavo jo šakeles.


GERŲ METŲ sodas prasidėjo nuo vieno pirmojo šermukšnio, kurį vyndarių šeima, kaip liaudies išmintis pataria, pasisodino prie kiemo vartų visokioms negandoms sulaikyti, kad į šeimos namus nepatektų. Paragavus, pajautus, paglosčius medį ir paragavus vaisių, ir kilo noras dalintis mitine šermukšnio galia. Ar ji išlieka ir vyne – paragaukite, pajauskite, nuspręskite.


GERŲ METŲ vyno kokybė yra šeimos kontroliuojama nuo uogos išauginimo iki vyno subrandinimo, išskirtinai natūraliai ir rankiniu būdu. Nuskinti šermukšnių vaisiai nuo medžio be uždelsimo keliauja į vyninę, todėl yra išskirtinai švieži ir su visomis naudingosiomis savybėmis. Šermukšniuose yra ypatingai daug naudingųjų medžiagų - provitamino A daugiau negu morkose, o vitamino  C daugiau nei citrinose, turi organinių rūgščių, magnio, kalio, fosforo ir geležies, rauginių medžiagų, rečiau sutinkamo vitamino E, jodo, eterinių aliejų, mineralinių medžiagų, mikroelementų. Vynas gaminamas natūraliai, nekaitinamas, nefiltruojamas, neskaidrinamas dirbtiniu būdu. GERI METAI – kantrus vynas, išlauktas, neskubintas, dirbtinai nepagražintas. Toks, kaip ir gyvenimas.


www.gerimetai.lt
Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: GERŲ METŲ šermukšnių vynas. Skonio Nr. 12.

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...