Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

EDDU Silver Brocéliande Whisky*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Alkoholio kiekis: 42%
Gamintojas: Distillerie des Menhirs / Prancūzija / Regionas: Bretagne /


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

60,00 €
Spalva: aukso ir gintaro atspalviai
Kvapas: nesunkiai užčiuopsite saldžias aromato natas. Laukinės gėlės, vanilė, gerokai pernokę ir džiovinti vaisai, skrudinti migdolai ir graikiniai riešutai, tai aromatai kurie aktyviausiai „kutens“ jūsų nosį
Skonis: saldus, sodrus ir tirštas. Juntama vanilė ir pakankamai aiškiai išreikšta ąžuolo medienos įtaka

EDDU yra prancūziškas viskis, pagamintas iš grikių. Šiuo metu jis toks vienintelis pasaulyje.


EDDU SILVER BROCÉLIANDE – dvigubo brandinimo grikių viskis iš Prancūzijos. Pirmąjį brandinimo etapą, šis viskis praleidžia ąžuolinėse statinėse, kuriose prieš tai buvo laikomas konjakas. Antrajam etapui, keliauja į iš Brocéliande girioje augusių ąžuolų pagamintas statines. Brocéliande giria yra centrinėje Bretanės dalyje ir joje augusių ąžuolų mediena, šiam viskiui suteikia dar daugiau regiono identiteto.
Neabejojame, jog tai yra vienas įdomesnių produktų, pastaruoju metu atsiradusių ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame viskio pasaulyje. Šio viskio gamybai naudojama grikių žaliava, brandinimas ex. konjako statinėse (kas ne mažiau reta viskio pramonėje) ir baigiamasis brandinimo etapas atliktas Bretanės girios ąžuolų statinėse, šiam viskiui suteikia ne vien tik keisto ir reto, tačiau ir vienintelio tokio viskio titulą. Ar reikia dar daugiau argumentų, kad EDDU SILVER BROCÉLIANDE atsirastų Jūsų namų bare?


Bretanės regione esanti Distillerie des Menhirs yra šio gėrimo namai. Dėl savito Bretanės klimato ir dirvožemio, XV amžiuje iš Centrinės Azijos atvežti grikiai čia puikiai prigijo. Jie duodavo geresnį derlių už daugelį kitų grūdinių kultūrų, todėl laikui bėgant grikiai tapo svarbia regioninės virtuvės dalimi.


La Lay šeima, valdanti Distillerie des Menhirs, nusprendė sukurti unikalų produktą, kuris atspindėtų Bretanės identitetą – grikių viskį. EDDU gamyba vyksta labai panašiai į salyklinio viskio. Grikiai yra mirkomi šiltame vandenyje, kad pradėtų dygti. Atsiradus daigams, šis procesas yra sustabdomas juos išdžiovinant. Taip gaunamas grikių salyklas, kuris yra malamas ir maišomas su šiltu vandeniu. Į gautą misą yra dedamos mielės, ko pasekoje prasideda fermentacija. Jai pasibaigus, „broga“ keliauja į atvira liepsna kaitinamus alembic tipo varinius distiliavimo puodus, kuriuose yra distiliuojama du kartus. Gautas apie 70 procentų alkoholio koncentracijos spiritas keliauja į ąžuolo statines brandinimui.


www.distillerie.bzh

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: EDDU Silver Brocéliande Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...