Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

DONNAFUGATA Ben Ryè Passito di Pantelleria DOC Half bottle


2020 / 375 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Saldus / Sunkus
Vynuogės: Moscatel de Alejandria
Alkoholio kiekis: 14.5% tūrio
Kamštis: natūralus
Gamintojas: Donnafugata / Italija / Regionas: Sicilia

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

44,00 €
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 9-11 °C.
Rekomenduojama prie: jūros gėrybių, sūrio

Tai šiltas ir saulėtas, gintaro spalvos vynas. Jo didingoje aromatų puokštėje gausu šviežio abrikoso, cukruotos apelsino žievelės ir aromatingų žolelių natų. Glotnus saldumas puikiai balansuoja su gaiviu rūgštingumu. Skonis ilgas ir labai malonus.


Vyninė „Donnafugata“ – šeimos, kuri visada tikėjo Sicilijos terroir išskirtiniu potencialu, atsidavimo vyndarystei rezultatas. Rallo šeima gamina aukštos klasės vyną jau beveik 170 metų. Giacomo Rallo ir jo žmona Gabriella būdami tikri, kad privalu būti atviriems naujovėms tam, jog tobulėtum bei verslas plėtotųsi, 1983 metais startavo su „Donnafugata“, kuri šiai dienai – viena labiausiai vertinamų Sicilijos vyninių. „Donnafugata“ įsikūrusi Marsaloje, šeimos istorinėje, dar 1851 metais statytoje vyninėje, o jiems priklausantys 384 hektarai vynuogynų plyti Sicilijos vakarinėje dalyje šalia Kontesa Entelina miestelio, taip pat pietrytinėje – Vitorija miesto apylinkėse, Pantelerija saloje bei Etnos ugnikalnio papėde.


Šiandien vyninėje šeimininkauja Jose ir Antonio Rallo, turintys aiškią „Donnafugata“ vyninės kryptį – aukščiausia kokybė bei geriausias „Made in Itay“ (liet. pagaminta Italijoje) reprezentavimas, kuriame susipina menas, vynas ir atsakingas požiūris į gamtą.


Vyninės pavadinimas „Donnafugata“ įkvėptas romano „Leopardas“ (it. Il Gattopardo) parašyto Tomasi di Lampedusa. Išvertus iš italų kalbos, „Donnafugata“ reiškia „skriejanti moteris“. Ir šios vyninės logotipe puikuojasi moters veidas, su vėjyje plaikstomais plaukais – užuomina į istoriją apie karalienę Mariją Karoliną, kuri po Napaleono kareivių įsiveržimo buvo priversta bėgti iš Neapolio bei ilgą laiką slėptis Sicilijoje, vietovėje, kur dabar plyti „Donnafugata“ vyninei priklausantys vynuogynai.


www.donnafugata.it


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: DONNAFUGATA Ben Ryè Passito di Pantelleria DOC Half bottle

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Algirdas (2023-04-04)
P[uikus saldumo ir rūgštumo balansas, ilgai išliekantis sodrus poskonis.

Komentarai

  Kraunama...