Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Chivas ROYAL SALUTE 21 YO Blended Scotch Whisky

700 ml / Prabangioje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Blended
Brandintas ąžuolo statinėse: 21 metus
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Chivas Brothers / Škotija
Whisky Advocate 90, 2012, 2011, 2008 International Wine & Spirit Competition - aukso medalis


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

165,00 €
Kvapas: turtingas vaisiškas aromatas su saldžiomis rudens gėlių natomis, subtilios chereso ir dūmo užuominos
Skonis: kompleksiškas, gilus vaisiškas skonis, subtilios dūmo užuominos, ilgas turtingas poskonis

Viskis sukurtas 1953 metais karalienės Elizabeth II karūnavimo proga.


www.royalsalute.com


„Chivas Brothers” įkūrėjai, broliai Jamesas ir Johnas Chivas’ai pradėjo gaminti švelnaus skonio aukštos kokybės maišytą viskį ir yra vieni viskio maišymo meno pradininkų.


Kompanijos „Chivas Brothers” įkūrėjai, broliai Jamesas ir Johnas Chivas’ai, tvirtai tikėjo, kad viskio kokybę lemia nekintantys aukšti jo gamybos standartai. Tais laikais viskis buvo pernelyg aštraus skonio ir dažniausiai mažai brandintas, ir broliai svajojo padaryti viskį, kuris greitai pelnytų pripažinimą ir taptų populiarus. Jie pradėjo gaminti švelnaus skonio aukštos kokybės maišytą viskį ir yra vieni viskio maišymo meno pradininkų.


Brolių įdiegti išskirtiniai kokybės standartai buvo ir toliau puoselėjami, ir pačioje 20 amžiaus pradžioje kompanija „Chivas Brothers” perrašė viskio distiliavimo istoriją ėmusi gaminti aukštos klasės maišytą viskį „Chivas Regal”.


Viskio maišymo menas – tai gebėjimas suderinti geriausio škotiško salyklinio ir grūdų viskio skonį ir metai iš metų gaminti aukštos kokybės maišytą viskį.


Kiekvienas maišyti atrinktas salyklinis ir grūdų viskis turi savitą skonį ir aromatą. Geriant salyklinį Hailendo viskį juntami vaisiai ir prieskoniai, Laulendo viskis švelniai dvelkia gėlėmis, o Ailos saloje pagamintas viskis stipriai kvepia dūmais ir yra aitraus skonio.


Tačiau Speisaidas dėl klimato, vandens, oro ir kraštovaizdžio yra ideali vieta gaminti viensalykliam viskiui, kurio skonio švelnumas ir sodrumas lemia viskio „Chivas Regal” savitumą.


12 metų brandinto viskio „Chivas Regal” kokybę ir nekintantį skonį bei aromatą garantuoja vyriausiasis maišytojas Colinas Scottas, kuris bendradarbiauja su kompanija „Chivas Brothers” jau daugiau nei 30 metų. Jis sukūrė 18 metų brandintą ypatingai sumaišytą viskį „Chivas Regal 18 Gold Signature”, kuris primena 12 metų brandintą viskį „Chivas Regal”, tačiau vis dėlto yra kitoks, nes jame yra itin vertingo ir reto ilgai išlaikyto viskio, specialiai atrinkto iš kompanijos „Chivas Brothers” atsargų. 25 metus brandintas viskis „Chivas Regal” – tai unikalus aukštos klasės maišytas škotiškas viskis, kurį sudaro geriausias rinktinis viskis, brandintas mažiausiai ketvirtį amžiaus.


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Chivas ROYAL SALUTE 21 YO Blended Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...