Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Canals Canals SIANA Montsant DO


2015 / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Raudonas vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Carignan (Cariñena, Carignano), Grenache (Garnacha, Cannonau)
Brandintas ąžuolo statinėse: 9 mėn.
Alkoholio kiekis: 14% tūrio
Kamštis: natūralus
Gamintojas: Caves Canals Canals / Ispanija / Regionas: Catalonia / Vietovė: Montsant
2017 International Wine Guide Awards - bronzos medalis (2015)

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

16,00 €
Spalva: švelniai purpurinės spalvos su violetiniais atspalviais
Kvapas: intensyvus ir elegantiškas sunokusių raudonųjų vaisių ir džemo aromatas su anyžių prieskoniu, švelniomis jauno ąžuolo ir mineralinėmis užuominomis
Skonis: sodrus, malonus, ilgai išliekantis ir galingas. Ilgai išliekantis poskonis, išsiskiriantis ypatingu pikantišku charakteriu
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 14-16 °C.
Rekomenduojama prie: antienos, žąsies, kalakutienos, baltos mėsos, ėrienos, jautienos, keptos mėsos, kietųjų sūrių, paukštienos, raudonos mėsos, troškinių, žvėrienos
Rekomenduojama dekantuoti: 0,5 val.
Rekomenduojama laikyti butelyje: 4-10 metų


Ramon Canals projektas pavadinimu „Unikalūs vynai“ pristato išskirtinės kokybės vyną „Siana“ iš D.O. Montsant regione esančių Els Guillamets vynuogynų, kuris pasižymi ypač pikantišku prieskoniu.


Els Guillamets vynuogynuose sirpstančios raudonosios „Garnatxa“ (kataloniškas Grenache/Garnacha pavadinimas) ir „Samsó“ (kataloniškas Carignan/Cariñena pavadinimas) vynuogės yra vyno „Siana“ pagrindas. Els Guillamets plotuose vyrauja baltmolis ir kalkinga dirva, raudonasis skalūnas ir kalkakmeniai. Vynuogynai yra suskirstyti į mažus ūkius, esančius tarp 280 ir 320 metrų virš jūros lygio.


Derlius nurenkamas rankomis, atrenkant geriausias vynuoges. Derliaus nuėmimas prasideda rugsėjo mėnesio viduryje nuo "Garnatxa“ vynuogių ir baigiamas „Samsó“ vynuogėmis rugsėjo mėnesio pabaigoje.


Vynas gaminamas šaltosios pirminės fermentacijos būdu ir švelni ekstrakcija suspaudimo būdu (pranc. pigeage), po to net 45 dienas vyksta maceracija fermentuojant!
Po fermentacijos vynas 9 mėnesius laikomas 225 l antramečio prancūziškojo ir amerikietiškojo ąžuolo statinėse.


Vieno derliaus pagaminama tik 10 000 butelių.


Canals šeima jau daugiau kaip šimtą metų pašventė vynininkystei ir aukštos kokybės vyno ir putojančio vyno gamybai tradiciniais metodais. Šeimos ūkis Penedes apeliacijoje Ispanijoje įkurtas 1903 metais.
Rožė - Canals vynuogynų simbolis.  Rožė auga taip pat ir susiduria su tomis pačiomis problemomis, kaip ir vynuogynai, tačiau rožės lengviau suserga ir tampa ankstyvu įspėjimu vyndariams. Rožė yra ir Cava MARTA etiketėje. 


MARTA ir DURAN vyno rūsiai yra Castellví de Rosanes miestelyje Penedes regione apie 30 km nuo Barselonos, tarp Martorelio ir Gelidos. Vynuoges palankiai veikia saulė ir vėsus Viduržemio jūros vėjelis. Užaugintos vynuogės yra labai aukštų standartų, iš kurių meistriškai gaminamas Cava MARTA bei DURAN.www.canalscanals.com
www.facebook.com/martacavavins

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Canals Canals SIANA Montsant DO

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...