Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Canals Canals DURAN 5V Brut Gran Reserva Cava DO


NV / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Putojantis / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Chardonnay, Macabeo (Viura), Parellada, Xarel·lo, Pinot Noir (Spätburgunder)
Alkoholio kiekis: 11.5% tūrio
Kamštis: klasikinis
International Wine Guide Awards - aukso medalis (2012, 2010)

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

24,00 €
Spalva: šviesiai geltona su smulkiais ir ilgai išliekančiais burbuliukais
Kvapas: sunokusių tropinių vaisių, vanilės, anyžių, cinamono, praturtintas kreminėmis šiltomis natomis
Skonis: puikiai subalansuotas, švelnus, elegantiškas, su ilgai išliekančiu kreminiu poskoniu
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 6-8 °C.
Rekomenduojama prie: kaip aperityvas, makaronų, ryžių patiekalų, salotų, užkandžių, žuvies


5 vynuogių rūšys iš 5 vynuogynų su elegantišku prancūziškojo ąžuolo prieskoniu: Xarel.lo, Macabeo ir Parellada su Chardonnay ir Pinot Noir. Riboto kiekio daugiau kaip 60 mėnesių brandintas Gran Reserva – puikus sudėtingumas, elegancija ir taurumas. Švelnus ir rafinuotas.


Derlius renkamas rankomis. Rugpjūčio pabaigoje nurenkamas Chardonnay ir Pinot Noir derlius, rugsėjo pradžioje skinamos Macabeo vynuogės, rugsėjo pabaigoje –  Xarel.lo, o spalio pradžioje – Parellada. 


Kiekviena vynuogių rūšis fermentuojama atskirai pastovioje  16 ºC temperatūroje nerūdijančio plieno talpyklose, išskyrus Chardonnay vynuoges, kurios fermentuojamos ąžuolinėse statinėse. 


Cava Reserva antroji fermentacija buteliuose, brandinant su mielėmis vyksta ilgiau kaip 60 mėnesių gamintojo rūsiuose, kur sudarytos idealios sąlygos brandinimui ir aromatiniam potencialui.


Vieno derliaus vyno pagaminama tik apie 3000 butelių.


Canals šeima jau daugiau kaip šimtą metų pašventė vynininkystei ir aukštos kokybės vyno ir putojančio vyno gamybai tradiciniais metodais. Šeimos ūkis Penedes apeliacijoje Ispanijoje įkurtas 1903 metais.
Rožė - Canals vynuogynų simbolis.  Rožė auga taip pat ir susiduria su tomis pačiomis problemomis, kaip ir vynuogynai, tačiau rožės lengviau suserga ir tampa ankstyvu įspėjimu vyndariams. Rožė yra ir Cava MARTA etiketėje. 


MARTA ir DURAN vyno rūsiai yra Castellví de Rosanes miestelyje Penedes regione apie 30 km nuo Barselonos, tarp Martorelio ir Gelidos. Vynuoges palankiai veikia saulė ir vėsus Viduržemio jūros vėjelis. Užaugintos vynuogės yra labai aukštų standartų, iš kurių meistriškai gaminamas Cava MARTA bei DURAN.www.cavaduran.com


Penedes regiono vynuogės auga ir noksta Viduržemio jūros regiono Katalonijos kalvose ir centrinėse lomose. Penedes regionas yra Ispanijos šiaurės rytų dalyje. Penedes kilmės vietos nuoroda apima 1557 km2 plotą, padalytą į tris regionus – žemutinį Penedes, centrinį Penedes ir aukštutinį Penedes. Saulė ir jūra žemutiniam Penedes regionui sukuria karštą, tačiau gan švelnų klimatą, tinkamą tradicinėms Cava vynuogėms Xarel.lo ir Macabeo auginti.


Centriniame Penedes regione temperatūra yra šiek tiek žemesnė, nei žemutiniame regione. Šių žemių šlaituose išsidėsčiusiuose mūsų vynuogynuose auga Xarel.lo ir Macabeo vynuogės. Aukštutinis Penedes regionas- tai labiausiai žemyninis regionas, apsaugotas ir vėsesnis, virš jūros lygio pakilęs 800 metrų (2600 pėdų). Tai geriausias regionas vynuogėms auginti ir jame mes turime Parellada, Chardonnay ir Pinot noir vynuogynus.


Penedes regiono žemės yra labai skirtingos, nors didžioji regiono dalis pasižymi panašiomis charakteristikomis ir yra daugiausiai naudojama grūdinėms kultūroms. Dirva sodri, tačiau nei per daug smėlinga, nei per sunki, ji pasižymi puikiomis pralaidumo savybėmis, gerai išlaiko lietaus vandenį.


Penedes regiono klimatas – tipiškas Viduržemio jūros regionui. Jame daug šviesos ir tiesioginių saulės spindulių, žiemos švelnios, o vasaros nėra itin karštos. Penedes regionas pasižymi mikroklimato įvairove, kuri susiformavo dėl regiono išsidėstymo pakrantėje ir jo aukščių, kurie yra labai skirtingi – kai kurie vynuogynai auga 700 metrų virš jūros lygio aukštyje. Regionas visus metus sulaukia saikingo kiekio kritulių, todėl susidaro optimalus mikroklimatas vynuogėms augti ir nokti. Vidutiniškai čia per metus iškrenta 5141/m2 kritulių per metus. Ruduo yra drėgniausias metų laikas, po jo pagal kritulių kiekį – pavasaris. Penedes regione būna apie 2548 saulėtos valandos per metus, o toks rodiklis itin palankus vynuogėms nokti. Žemutinio Penedes regiono vidutinė  temperatūra  14,4 ºC, o centriniame Penedes regione – 12 ºC. Aukštutinio Penedes regiono klimatas būdingas pakrantėms, kur dažniau pasitaiko šalnos, labiau išreikštas kontrastas tarp aukščiausios ir žemiausios temperatūros. Žemiausia temperatūra yra sausio mėnesį, kada ji nukrenta iki 2,63 ºC, o aukščiausia temperatūra pakyla liepos mėnesį – iki 27,78 ºC. Penedes regionas apsaugotas nuo šaltų vėjų, tačiau čia vyrauja šiaurės vakarų ir vakarų vėjai, o vasarą regioną dažnai glosto švelnus vasaros vėjelis.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Canals Canals DURAN 5V Brut Gran Reserva Cava DO

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Diana (2017-10-17)
Numeris vienas Duran 5V! Tikrai puikiai subalansuotas, nuostabiai jaučiasi ąžuoliukas, prabangus ir rafinuotas. Poskonis nuostabus ir ilgas.

Komentarai

  Kraunama...