Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BORGOGNO Barolo Fossati DOCG


2016 / 750 ml
Rūšinis vynas su kontroliuojama ir garantuojama kilmės vietos nuoroda
Raudonas vynas / Sausas / Sunkus
Vynuogės: Nebbiolo
Brandintas ąžuolo statinėse: daugiau nei 3 metus
Alkoholio kiekis: 14.5% tūrio
Kamštis: klasikinis
Gamintojas: Borgogno / Italija / Regionas: Piedmont

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

74,00 €
Spalva: Rubino raudona,
Kvapas: švieži raudoni vaisiai, švelniai aštrūs prieskoniai, skrudinti migdolų riešutai,
Skonis: elegantiškas, turtingas, kvapnus, struktūriškas, šilkinių ir tuo pačiu, traškių taninų, subalansuoto kūno, su ypač ilgai išliekančiu poskoniu.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 18-20 °C.
Rekomenduojama prie: keptos mėsos, kietųjų sūrių, raudonos mėsos
Rekomenduojama dekantuoti: 2 val.

Šio derliaus vynai puikaus balanso, didelėmis aromatų ir skonių puokštėmis, bei puikia struktūra. Nepaprastas derlius, apie kurį bus kalbama dar ilgai.


2016 metų derlius tikrai buvo vienas ilgiausių pastaraisiais metais. Sausio ir vasario mėnesiais laikėsi žema temperatūra ir mažas kritulių kiekis. Nuo vasario pabaigos ir visą kovo mėnesį temperatūra nukrito ir buvo daug lietaus, todėl dirvoje buvo geros vandens atsargos ir anksti sprogo pumpurai. Dėl „vėlyvo“ šalčio sulėtėjo vegetacinės vynuogių funkcijos. Šis fenologinis vėlavimas tęsėsi iki vasaros pabaigos, kuri taip pat prasidėjo lėtai, bet sezonas truko iki rugsėjo pabaigos, garantuodamas visišką uogų sunokinimą. 


Šis Barolo iš Fossati vynuogyno, išsidėsčiusio aukštutiniuose šlaituose, 290 – 500 m. virš jūros lygio, dirvožemiui būdingas didesnis smėlingumas.  Po 18 dienų malolaktinės fermentacijos, 40 dienų vykdoma maceracija su odelėmis betoninėse kiaušinio formos talpyklose. Vėliau vynas 48 mėn. brandinamas 4500 l. slovėniško ąžuolo statinėse ir 6 mėn. buteliuose, harmoningam subalansuotumui pasiekti.


1761 m. Bartolomeo Borgogno įkurta vyninė tituluojama kaip viena iš garsiausių prestižinio Barolo vyno ambasadorių. Ypatingas dėmesys išskirtiniams vynuogynams Lanhe žemėse, tokiems kaip: Liste, Fossati, San Pietro delle Viole, Bricco Bompè, Cannubi, Vigna Scaldapulce, taip pat meilės gamtai, ūkininkavimo principams, vyno gamybai. Vyndarys puikiai reprezentuoja ne tik Nebiolo vynuogių plačią gamą, bet ir Dolcetto, Barbera, Freisa, o taip pat baltųjų, tokių kaip: Timorasso, Riesling Renano veisles. Vynuogės skinamos išskirtinai tik rankomis. Dirvožemis – molingas kalkakmenis, molis, mergelis, smėlis.


www.borgogno.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BORGOGNO Barolo Fossati DOCG

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...