Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BOMBAY Original London Dry 1 l.*

1 litras
Džinas užsakymui
Alkoholio kiekis: 37,5%
Gamintojas: Bombay / Anglija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

29,00 €
Spalva: skaidri
Kvapas: kvape juntamas augalų ir prieskonių aromatas
Skonis: švelnaus skonio


Bombay Original receptas sukurtas 1761 m, šiomis dienomis jau užsitarnavęs klasikinio London Dry džino reputaciją. Bombay Original, kaip ir Bombay Sapphire, vienas iš nedaugelio džinų, gaminamas ypatingu gariniu gamybos metodu.


Bombay Original gaminamas ypatingu gariniu gamybos metodu. Žoliniai ingredientai ir prieskoniai ne “verdami” su grūdų spiritu, o spirito garai leidžiami per varini rezervuarą, kuriame patalpinti augaliniai ingredientai. Gaminamas iš 8 kruopščiai atrinktų egzotiškų ingredientų, tokių kaip migdolai, šventagaršvės šaknys, kubebos uogos, citrinų žievelės, cinamonas, kalendros sėklos, kadagio uogos, florencijos vilkdalgis. Rezultate išgaunamas švelnus skonis.


Vartojamas kaip sudedamoji kokteilių dalis. Populiariausias kokteilis: Bombay Original® & Tonic (1 dalis BombayOriginal, 2 d. toniko, ledo kubeliai, griežinėlis citrinos arba alyvuogė).


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BOMBAY Original London Dry 1 l.*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...