Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Bodegas Castaño Monastrell DULCE Yecla DO


2011 / 500 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Raudonas vynas / Saldus / Sunkus
Vynuogės: Mourvèdre (Monastrell)
Brandintas ąžuolo statinėse: 6 mėn.
Alkoholio kiekis: 16% tūrio
Kamštis: klasikinis
Gamintojas: Bodegas Castaño / Ispanija / Regionas: Murcia / Vietovė: Yecla
El Mundo Vino 17 (2011), Guia Repsol 92 (2010), The Wine Advocate (R. Parker) 92 (2004)

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

14,00 €
Kvapas: ypatingai intensyvus, kompleksiškas saulėje džiovintų razinų aromatas su kakavos ir karamelės natomis
Skonis: tirštas, saldus vynas, kurio skoniui netikėto gaivumo suteikia rūgštingumas. Taninai juntami, tačiau gana švelnūs
Rekomenduojama prie: desertų, sūrio

Ypatingai intensyvus, kompleksiškas saulėje džiovintų razinų aromatas su kakavos ir karamelės natomis. Tirštas, saldus vynas, kurio skoniui netikėto gaivumo suteikia rūgštingumas. Taninai juntami, tačiau gana švelnūs.


Pateikimo temperatūra 10-12 °C.


Gamintojo informacija


Castaño šeima didžiuojasi dovanomis, kurias jai suteikė gamta: turimų vynuogynų dirvožemio kokybe bei vynuogių veisle, laikoma viena vertingiausių pasaulyje – Monastrell. Castaño kuria savo ateitį naujųjų technologijų pagalba, nepamiršdama tradicijų, perimtų iš ankstesnių kartų. 


Bodegas Castaño gamina vynus iš vynuogių, išaugintų daugiau kaip 400 hektarų plotą užimančiuose vynuogynuose. Šie vynuogynai plyti 4 skirtingose Denominacion de Origen Yecla (Yecla denominacijos) vietovėse: Las Gruesas, Espinal, Pozuelo ir Arabi, pasižyminčiose didele dirvožemio charakteristikų įvairove bei leidžiančiose geriausiai atskleisti kiekvienos vynuogių veislės savybes. 
Castaño vyninė yra aprūpinta ne tik moderniausiomis vyndarystės technologijomis, bet ir aukščiausio lygio specialistais. Nerūdijančio plieno talpos, pneumatiniai presai, rūsys su 2.000 amerikietiško ir prancūziško ąžuolo statinių, vėsaus išpilstymo į butelius įranga… nuolat siekiama tobulybės. Vynuogynų priežiūra, vynuogių atranka, vyno gamyba idealiomis sąlygomis, naudojant optimalų brandinimą ąžuole – tai Castaño filosofija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Bodegas Castaño Monastrell DULCE Yecla DO

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...