Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BELLEI SABA cooked grape must

250 ml.

Pagardai

Sudėtis: Uogos

Gamintojas: Bellei / Italija / Emilia-RomagnaBūsena: Turime

9,00 €

Saba Cooked Grape Must gaminamas iš saldaus nefermentuoto sirupo gaunamo iš vynuogių misos ir gali būti laikomas balzaminio acto protėviu. Jis gaminamas verdant pasirinktą vynuogių misą, ypač Lambrusco ir Trebbiano vynuoges.


Šis pagardas turi neįtikėtiną vaisių skonį su vynuogių, slyvų ir razinų natomis. Tai itin universalus produktas, kurį galima dėti ant mėsos ir daržovių patiekalų, taip pat puikiai gardinti ledus, desertus ir šviežius vaisius.


Acetaia Bellei aukščiausios kokybės Modenos balzaminio acto gamintoja, gaminti unikalų ir nepakartojamą produktą, nes laikomasi griežčiausių kokybės standartų ir kruopščiai atrenkamos tik itališkos ir atrinktų vietinių tiekėjų žaliavos.


Nuo XIX a. Bellei šeima valdė Lambrusco vynuogynus ir tradicinio balzaminio acto gamybą. Ilgainiui ji išliko ištikima sendinto ir didelio tankio acto gamybai, pirmiausia pasižymėdamas Italijos, o vėliau ir tarptautiniu mastu.


www.bellei.it


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BELLEI SABA cooked grape must

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...