Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Costa Ligure PESTO alla GENOVESE bazilikų padažas

135 g.

Užtepėlės

Sudėtis: Daržovės

Gamintojas: Costa Ligure / Italija / LiguriaBūsena: Laikinai prekės nebeturime.

2,75 €
Rekomenduojama su: putojančiu vynu, baltu vynu

Pesto padažas, kuriam pagaminti reikia net keliasdešimties kilogramų šviežių kvapnių bazilikų, su anakardžių bei kedrų riešutais, česnaku ir Parmezano sūriu – puikiai pasitarnaus užklupus netikėtiems svečiams. Šiuo pestu galėsite paruošti pačius gardžiausius baltos duonos skrebučius, pagardinti makaronus ar salotas.


Manoma, kad klasikinis pesto padažas buvo sukurtas maždaug prieš du šimtus metų. Geriausiu laikomas garsusis genujietiškas pestas (it. pesto alla genovese), gaminamas Genujoje, šiaurės Italijoje esančioje Ligūrijos provincijoje. Taip, kaip visa Italija garsėja gausybe makaronų rūšių, taip Genuja - juos pagardinančiais savo pesto padažais, gaminamais iš ten augančių kvapniausių šviežių bazilikų, alyvuogių aliejaus, kedrinių pinijų bei kietojo sūrio. Šiandien tai jau ne vienintelis pesto padažas, gaminamas Ligūrijoje.


Costa Ligure pesto padažai ir užtepėlės gaminami pagal tradicinę šiaurės Italijos receptūrą, iš aukščiausios kokybės, kruopščiai atrenkamų, pačių šviežiausių produktų, jų nepasterizuojant ir nenaudojant skonio stipriklių bei gausybės konservuojančių medžiagų.


Ligūrijos gėrybės, konservuojamos ypač tyru alyvuogių aliejumi, paprasčiausią patiekalą gali paversti pačiu prašmatniausiu. Pesto padažais gardinami makaronų, ryžių patiekalai, itališki virtinukai gnocchi, užkepamos žuvys, marinuojama paukštiena ir aviena, tepamos skrebučių riekelės ir picos, skaninamos sriubos ir troškiniai.


www.costaligure.it

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Costa Ligure PESTO alla GENOVESE bazilikų padažas

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...