Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Apie vyno užsakymą internetu ir pristatymą

Internetinėje parduotuvėje Vynoguru.lt gėrimus išsirinksite patogiai ir lengvai. Tik čia rasite pasaulinių ekspertų įvertintus Llopart, Falesco, Cantina Gentili, Château de Parenchère, De Muller, Bodegas San Valero, Domaine Horgelus bei kitų žymių gamintojų rinktinius vynus mažesne kaina.

Vynas internetuKitaip nei įprastinėje specializuotoje parduotuvėje ar prekybos centre, čia rinkdamiesi vyną galite naudoti filtrus, tai yra rinktis pagal šalį, regioną, spalvą, tipą, vynuogių rūšį. Jei tai nesvarbu, galite rinktis pagal tai, prie kokio maisto, kokių skonio savybių ar už kokią kainą vyno pageidaujate. Gautus rezultatus dar galima rūšiuoti pagal pageidaujamą kriterijų, pavyzdžiui, vartotojų reitingą, ekspertų vertinimus ar tiesiog populiarumą, kas taip pat gali padėti pasirinkti. Juk jei vyną gerai įvertino kiti, verta paragauti – gal patiks ir jums.

Sąraše matysite svarbiausias gėrimų charakteristikas ir trumpus aprašus, kad būtų lengviau priimti galutinį sprendimą.

Jei abejojate, galima naudoti prekių palyginimo funkciją ir viename puslapyje sugretinti išsamią informaciją apie dominančias prekes.

Taip tiesiog per kelias akimirkas išsirinksite būtent tokį vyną, kurio pageidaujate. Įprastoje parduotuvėje tam reikėtų skirti daugybę laiko, vaikščioti tarp lentynų ir skaityti užrašus ant butelių arba pasitikėti konsultanto, jei toks yra, nuomone ir kompetencija.

Pasirinkę gėrimą internete, lengvai rasite išsamią informaciją apie jį – kilmė, gamintojas, alkoholio kiekis, spalvos, kvapo ir skonio savybės, derinimo su maistu, laikymo ir dekantavimo rekomendacijos, kitos charakteristikos. Tai sužinoti įprastame prekybos centre kur kas sudėtingiau.

Jei puikiai žinote, ko norite, tiesiog pasinaudokite paieškos funkcija – įveskite pageidaujamą žodį ar jo dalį ir rezultatai akimirksniu bus jūsų ekrane. Nereikės klaidžioti tarp lentynų.

Ir atvirkščiai, jei vis tiek nežinote, kokį vyną rinktis, žvilgtelėkite į Vynoguru.lt sudarytus teminius vyno rinkinius – pabandysite ir atrasite, kas labiau patinka.

Internetinėje parduotuvėje Vynoguru.lt siūlome rinktinių gėrimų už patrauklią kainą. Gėrimai atrinkti patyrusių specialistų.

Įdomūs ir mažai analogų Lietuvoje turintys vynai:

Horgelus ypač puikiai vertinami balti ir rožiniai vynai iš Gaskonės regiono už labai patrauklią kainą.
Falesco
 iš Lazio ir Umbria centrinėje Italijoje. Ypač puikūs savo kainų lygyje nestandartiniai vynai. Oscar del Vino - 2013 Italijos metų vyndarys.
Feudi di San Gregorio iš Campania Italijos pietuose. Moderni įmonė Vezuvijaus apylinkėse valdo vienus iš seniausių vynuogynų visoje Italijoje. Oscar del Vino - 2013 Italijos metų vyninė.
Bodegas San Valero iš Cariñena Ispanijoje. Geras kainos ir kokybės santykis. Įspūdinga naujiena - tradicinės vyndarystės nemaišytų veislių Particular linija, turime ir Magnum buteliais. Cava už patrauklią kainą.
De Muller iš Catalonia Ispanijoje. Įdomūs pastiprinti vynai, mišių vynas. Geri raudoni vynai. Prestižinio regiono Priorat vynai.
Pere Llopart Ispanijos prestižinis putojantis vynas Corpinnat - Šampano konkurentas.

Geros kainos ir kokybės vynai:

Château de Parenchère nedidelis šeimos ūkis iš Bordeaux Prancūzijoje. Patraukli kaina, daug įvertinimų.
Masca del Tacco ypač gerai Vivino naudotojų vertinami Primitivo ir kiti vynai iš Apulijos.
Cantina Gentili  nedidelis šeimos ūkis iš Toscana Italijoje. Aukšto lygio Chianti patrauklia kaina, Supertoskanietis ir puikūs balti vynai.
Botter - keletas įdomių Veneto, Apulijos bei Sicilijos vynų, ypač kokybiškas Prosecco už patrauklią kainą.
Balthasar Ress iš Rheingau Vokietijoje. Puikūs garsaus gamintojo Riesling ir Pinot Noir patrauklia kaina.
Vercoope puikaus kokybės ir kainos santykio Vinho Verde regiono vynai.
Caves Santa Marta porto vynai už patrauklią kainą.

Vyną išsirinkote, pateikėte užsakymą internetu, tačiau nepatogu ar toli atvykti pas mus atsiimti prekių? Ne bėda – siūlome pristatymo į jums patogią vietą paslaugą. Taip vėl sutaupysite laiko ir pinigų, nes nereikės niekur keliauti. Pristatymo kaina – 5 Eurai visoje Lietuvoje. Užsakymams nuo 60 € - nemokamas pristatymas. 

Vilniuje galimas skubus pristatymas per 1-3 val. nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose, užsakius ir apmokėjus iki penktadienio 14 val., galimas pristatymas šeštadienį.

Jei pageidaujate užsakymą atsiimti iš karto po jo pateikimo, kviečiame atvykti į Zenoteca parduotuvę A. Vienuolio g. 14, Vilniuje.

Atsiskaityti šiuo metu galima bankiniu pervedimu, elektronine bankininkyste arba grynaisiais ar kortele, atsiimant prekes. Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL setifikatas.

Komentaro laukelyje galima nurodyti papildomas pastabas, pavyzdžiui, pageidaujamą pristatymo datą ar laiką, ar reikalinga sąskaita-faktūra ir kitus su pirkimu ar pristatymu susijusius klausimus. Pageidaujant kitokių pristatymo terminų (skubaus pristatymo, pristatymo savaitgalį ar kitų nestandartinių sprendimų), prašome susisiekti, ir mes pasistengsime įgyvendinti Jūsų pageidavimus.

Beliks įsipilti į taures ir nepamiršti įvertinti bei pakomentuoti ragauto vyno, kad kitiems būtų lengviau apsispręsti. Taip pat nepamirškite parekomenduoti patikusį vyną savo draugams :-)

Jei konkretaus vyno ar kito gėrimo neradote Vynoguru.lt asortimente, galima jį pasirinkti mūsų partnerių kataloge ir mes užsakysime pageidaujamą gėrimą iš tiekėjo asmeniškai jums. Jei žinote vyną, kurio norėtumėte, tačiau jo nėra nei pas mus, nei pas kitus pardavėjus Lietuvoje, maloniai prašome kreiptis, būtinai paieškosime galimybių užsakyti ir atvežti. Dirbame su dauguma importuotojų, todėl galime pristatyti praktiškai bet kokį gėrimą, esantį Lietuvos rinkoje ar net užsakyti iš užsienio.

Maloniai prašome kreiptis ir bet kokiais kitais, su vynu susijusiais klausimais.

 

Primename, kad vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove. Vynoguru.lt tinklapis ir internetinė parduotuvė yra skirta tik asmenims nuo 20 metų

  Kraunama...