Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

ACETAIA BELLEI Aceto Balsamico SUAMAESTÀ DensoDolce di Modena IGP

250 ml.

Pagardai

Sudėtis: Actas

Gamintojas: Bellei / Italija / Emilia-RomagnaBūsena: Laikinai prekės nebeturime.

18,00 €

Sua Maestà Denso Dolce yra išskirtinis produktas, kurį Bellei gamina nuo pat pradžių, naudodama tik aukščiausios kokybės virtą vynuogių misą, kad išgautų tirštą produktą su intensyviu skoniu ir švelniu rūgštingumu (4%). Tai produktas, ypač vertinamas dėl lengvo rūgštumo ir medienos natų, kurios sukuria turtingą ir harmoningą skonį.


„Sua Maestà Denso Dolce di Modena“ buvo apdovanotas kaip inovatyviausias produktas „Vinegars & Dressing“ kategorijoje „Summer Fancy Food Show 2019“ Niujorke.


Derinkite su ant grotelių kepta mėsa, virtomis daržovės, Parmigiano Reggiano ar vaisiais.


Acetaia Bellei aukščiausios kokybės Modenos balzaminio acto gamintoja, gaminti unikalų ir nepakartojamą produktą, nes laikomasi griežčiausių kokybės standartų ir kruopščiai atrenkamos tik itališkos ir atrinktų vietinių tiekėjų žaliavos.


Nuo XIX a. Bellei šeima valdė Lambrusco vynuogynus ir tradicinio balzaminio acto gamybą. Ilgainiui ji išliko ištikima sendinto ir didelio tankio acto gamybai, pirmiausia pasižymėdamas Italijos, o vėliau ir tarptautiniu mastu.


www.bellei.it

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ACETAIA BELLEI Aceto Balsamico SUAMAESTÀ DensoDolce di Modena IGP

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...