Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

ACETAIA BELLEI Aceto Balsamico di Modena BIOLOGICO IGP

250 ml.

Pagardai

Sudėtis: Actas

Gamintojas: Bellei / Italija / Emilia-RomagnaBūsena: Turime

20,00 €

Aukščiausios kokybės ekologiškas Modenos balzaminis actas pagamintas tik iš sertifikuotų ekologiškų ingredientų, atitinkančių aukščiausius natūralių produktų standartus ir brandintas ąžuolo statinėse.


Visa tiekimo grandinė yra sertifikuota ir apima visus gamybos proceso etapus, kad būtų užtikrintas visiškas skaidrumas išrankiausiems vartotojams.


Derinkite su virtomis arba žaliomis daržovėmis, mėsos, makaronų patiekalais. Tinka ir pikantiškiems pyragaičiams, desertams ar vaisių salotoms gardinti.


Acetaia Bellei aukščiausios kokybės Modenos balzaminio acto gamintoja, gaminti unikalų ir nepakartojamą produktą, nes laikomasi griežčiausių kokybės standartų ir kruopščiai atrenkamos tik itališkos ir atrinktų vietinių tiekėjų žaliavos.


Nuo XIX a. Bellei šeima valdė Lambrusco vynuogynus ir tradicinio balzaminio acto gamybą. Ilgainiui ji išliko ištikima sendinto ir didelio tankio acto gamybai, pirmiausia pasižymėdamas Italijos, o vėliau ir tarptautiniu mastu.


https://www.bellei.it/en

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ACETAIA BELLEI Aceto Balsamico di Modena BIOLOGICO IGP

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...