Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

A.BarbagallioDiMauro makaronai Caserecce (suktinukai), 500 gr.

500 g.

Patiekalai

Sudėtis: Kviečiai

Gamintojas: A. Barbagallo Di Mauro / Italija / SiciliaBūsena: Laikinai prekės nebeturime.

2,50 €
Rekomenduojama su: baltu vynu, raudonu vynu

Trumpi makaronai užlenktais krašteliais ir grioveliu viduryje. Ypatinga „suktinukų“ forma idealiai išlaiko padažą.


A. Barbagallo Di Mauro įmonė gaminanti makaronus ir miltus iš senovinių kviečių yra įkurta 1911 metais Fiumefreddo mieste, Sicilijoje. Visam laikui atsisakę pramoninių gamybos metodų ir pasirinkę senąjį gamybos būdą, kuris tausoja aplinką ir Sicilijos kultūrų biologinę įvairovę, miltų ir makaronų gamybą pavertė visiškai ekologiška, nes naudojami tik Sicilijoje auginami ekologiški grūdai, kurie kūlimo metu gaunami tik iš savo bei kitų kruopščiai atrinktųekologinių ūkių. Todėl visi šie makaronai turi mažą glikeminį indeksą bei yra maistingesni.


Dėl laipsniško malimo ir makaronų gamybos proceso, trunkančio net 24 valandas, naudojant gryną Etnos vandenį ir džiovinimą žemoje temperatūroje tik bronzinėse formose, makaronai išlaiko savo maistines savybes ir nesupainiojamą bei autentišką kokybiškų kviečių kvapą.


Dar 1989 A. Barbagallo Di Mauro įmonė gavo ekologinį Prancūzijos sertifikavimo agentūros „Nature & Progrès“ sertifikatą. Taip pat dauguma makaronų pakuočių  yra daromos iš suyrančio plastiko arba popieriaus.


Sudėtis: nesmulkintų kietųjų kviečių manų kruopos, vanduo. Sudėtyje yra glitimo.


Virti 5 min.


https://barbagallo.it/


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: A.BarbagallioDiMauro makaronai Caserecce (suktinukai), 500 gr.

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...