Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

ZALTO Balto vyno taurės, 6 vnt.


Taurės / 6 vnt.
Gamintojas: Zalto / Austrija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

235,00 €

Pajauskite vaisių aromatą baltuosiuose vynuose, naudodami Zalto balto vyno krištolo taures. Tai rankų darbo bešvinio krištolo itin lengvos, bet tvirtos taurės, sukurtos pasaulyje gerai žinomo somelje, kad atskleistų Riesling, Sauvignon Blanc ir kitų baltų vynų aromatus.


2009 metais buvo įvertintos kaip geriausios Riesling taurės (nuo 5 iki 55 Eur už vienetą), plačiau apie tai rasite čia.


Taurių aukštis 230 mm. Talpa 400 ml.


Zalto vyno taurės gaminamos rankomis iš bešvinio krištolo. Šių taurių išskirtinumas - lengvumas lyg plunksnos ir krištolo plonumas, kuris leidžia burnoje jausti ne stiklą ir vyną, o tik vyną ir jo malonų skonį. Zalto taurių forma po fizikos profesoriaus pasiūlymo sukurta taip, kad išlaikytų žemės ašies pasvirimo kampą t.y. 24, 48 ir 72 laipsnius. Jau Senovės Romos laikais buvo tikima, kad toks pasvirimo kampas maistui ir gėrimui suteikia daugiau skonio, nes yra arčiau žemės ir natūralumo.


Nors Zalto taurės dar yra pakankamai "jaunos", jų gamyba prasidėjo tik 2007 metais, tačiau jos greitai iškovojo aukščiausias pozicijas tarp geriausių vyno taurių pasaulyje bei gavo nemažą kiekį apdovanojimų. Siūlome susipažinti su www.decanter.com Zalto taurių apžvalga.


2009 metais Zalto taurės iš profesionalų žiuri gavo pirmas vietas tarp Riesling, Burgundy ir Bordeaux rankų darbo nuo 5 iki 55 eurų kainos taurių (atitinkamai nuo 17,26 iki 189,90 Lt). Profesionalią žiuri sudarė 18 asmenų, tarp kurių buvo Georg Riedel, Gerhard Frank, Johann Nag.


www.zaltoglas.at

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ZALTO Balto vyno taurės, 6 vnt.

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...