Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

WEST CORK 10 YO Single Malt Irish Whiskey

700 ml
Viskis / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 10 metų
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: West Cork / Airija / Regionas: Cork county /
2017 World Spirit Awards - geriausia metų craft distilerija, 2017 New York Spirit Competition - geriausia metų Airijos distilerija, 2016 Los Angeles International Awards – aukso medalis


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

30,00 €
Skonis: švelnus, šokolado, vanilės skonio su subtiliomis prieskonių natomis, vanilės poskonis


Tai puikus pavyzdys Airijos single malt viskių, turinčių ilgą istoriją, bet nepelnytai daugelio pamirštą. WEST CORK 10YO Single Malt – miežių salyklo viskis brandinamas dešimt metų ąžuolinėse Burbono statinėse. Naudojama nešalta filtracija – taip išsaugant kietąsias daleles, kurios formuoja turitingesnį viskio skonį. “Pot still” stiliaus distiliacija. Nededama papildomai karamelės. 


Šis viskis gaminamas mažoje Airijos „kraft“ stiliaus viskių, džinų darykloje. Įkurta 2003 metais trijų draugų. West Cork darykla yra labai unikali tuo, kad didžioji dalis malimo, fermentavimo ir distiliavimo įrangos buvo sukonstruota komandos pačioje  šioje distilerijoje. West Cork darykla - labiausiai pietinė Atlanto archipelago distilerija, kurios vieta teikia unikalų mezoterminį mikroklimatą. Būtent tuo ir yra garsus Vakarų Korkas, nes idealiai tinka brandinti airišką viskį. West Cork Distillers visus savo viskius distiliuoja tris kartus. Didžiojoje dalyje viskių naudoja tik savo miežius ir tik Airijoje augintus grūdus. Vanduo tik iš šaltinio (ne vandentiekio).


 


www.westcorkdistillers.com/west-cork


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: WEST CORK 10 YO Single Malt Irish Whiskey

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...