Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

TEELING Small Batch Irish Whiskey

700 ml / Cilindrinėje dėžutėje
Viskis / Irish Blended
Alkoholio kiekis: 46%
Gamintojas: Teeling Whiskey Company / Airija
Beverage Testing Institute 91, 2015 San Francisco World Spirits Competition - dvigubas aukso medalis, 2014 The Spirits Business - aukso medalis, 2014 Wizards of Whisky Awards - sidabro medalis, 2014 International Wine & Spirit Competition - sidabro medalis, 2014 World Whiskies Awards - bronzos medalis


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

34,00 €
Kvapas: vanilė, obuolių pyragas, apelsino žievelė, saldžios romo užuominos
Skonis: saldus, džiovintos žolelės, prieskoniai, cinamonas

Tai yra pavyzdinis ir populiariausias šiuo metu TEELING viskis, įprasminantis šio viskio gamintojo bandymą sukurti įdomų ir neįprastą Blended Irish Whiskey kategorijos viskį. Šio viskio mišinyje naudojama „maišytiems viskiams“ neįprastai didelė dalis salyklinio viskio, kuris buvo brandintas Bourbon statinėse. Vėliau, papildoma brandinimo ex-romo statinėse technologija, šį viskį paverčia unikaliu, tarp kitų šios kategorijos airiškų viskių gamintojų, produktu.


Šis viskis kupažuojamas nedidelėmis partijomis tik iš kruopščiai atrinktų ąžuolinių statinių. Vėliau papildomam brandinimui perpilamas į statines, kuriose iki tol buvo brandinamas Nikaragvos romas. Tokia brandinimo technologija Teeling Small Batch viskiui suteikia papildomą aromato ir skonio dozę.
Teeling Small Batch viskis į butelius išpilstomas 46 % alkoholio tūrio koncentracijos, prieš tai nefiltruojant šaltąja filtracija.


Teeling‘ų šeimos tikrai nepavadinsi naujokais viskio amate. Kaip ir nepavyks nuginčyti to, kad jie šiuo metu jau yra palikę ryškų pėdsaką airiško viskio istorijoje. Šios šeimos naujai pastatyta viskio distilerija Dubline nė neketina sustoti bei yra pasiruošusi ir toliau mus visus stebinti.


Walter Teeling buvo pirmasis šeimos atstovas pradėjęs daryti viskį dar 1782 metais. Anuomet airiškas viskis garsėjo savo kokybe, o Dublinas buvo vadinamas premium viskio sostine. Nenuostabu, jog Walter Teeling laikais šiame Airijos mieste knibždėte knibždėjo viskio distiliuotojų. Iki šių dienų išlikusiuose airiško viskio istorijos šaltiniuose nurodoma, kad Dublino centre, vos keleto mylių spinduliu, anuomet veikė net 37 distiliuotojai.
Dublino viskio aukso amžius nesitęsė amžinai. Vienas paskui kitą sekę sunkūs išbandymai (pasauliniai karai, sausas įstatymas JAV - didžiausioje airiško viskio rinkoje, pasaulinė ekonominė krizė ir t.t.) Dublino viskio gamintojams nepraėjo be pasekmių. Jie buvo priversti užsidaryti, todėl viskio gamybos šiame mieste tiesiog nebeliko...
Jack ir Stephen šiuo metu yra Teelingų šeimos viskio tradicijų tęsėjai. Šių vyrukų naujai pastatyta viskio darykla The Teeling Whiskey Distillery turi net keletą svarbių istorinių reikšmių. Ji stovi toje pat vietoje, kur savo veiklą pradėjo pirmasis šeimos distiliuotojas, bei, po daugiau kaip 125 metų pertraukos, sugrąžino viskio gamybą į Airijos sostinę Dubliną.


teelingwhiskey.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: TEELING Small Batch Irish Whiskey

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Grigorijus (2023-01-28)
Super

Vytautas (2022-11-12)
Gero skonio ir kvapo viskis.
Virgis (2022-11-02)
Labai. Patiko skanus ir kaina gera
Valdas (2022-07-24)
Labai geras viskis. Lengvas skonis.
Dinas (2022-02-11)
Klass gerimiuks
Audrius (2022-02-02)
Geras laipsnis skonis geras
Klaidas (2021-12-28)
Tikėjausi "lengvesnio" prieskonio, net prireikė colos....
Magika (2019-05-22)
Superinis,labai gero skonio, netikėto, nustebinančio skonio.
Vaidas (2018-06-02)
Man asmeniskai labai skanus viskis, toks šiek tiek neįprastas, ir kazkas kitokio skonio, gal biski per saldus.
AJ (2018-05-01)
Sunkiai susigėrė, keistas ataskonis. Būtų puikus jei kaina būtų iki 18 EUR
Arūnas (2015-10-20)

Komentarai

  Kraunama...