Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

GLENFIDDICH 12 YO Single Malt Scotch Whisky

700 ml / Cilindrinėje dėžutėje
Viskis / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 12 metų
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: The Glenfiddich / Škotija / Regionas: Speyside /
International Spirits Challenge (ISC) - aukso medalis 2013, International Wine and Spirit Competition (IWSC) - sidabro medalis 2012, aukso medalis 2011,


Būsena: Turime

61,00 €
Spalva: auksinė
Kvapas: vaisių aromatas, kuriame dominuoja kriaušės
Skonis: charakteringos švelnios ir vaisinės natos, subtilus ąžuolo prieskonis, ilgas ir sklandus poskonis

"Glenfiddich 12YO" - prestižinių škotiškų salyklinių viskių pradininkas. Šiandien jis - populiariausias ir daugiausiai apdovanojimų pelnęs salyklinis viskis pasaulyje. "Glenfiddich 12YO" ne mažiau kaip 12 metų yra brandinamas Amerikietiško ir Europietiško ąžuolo statinėse, kurių išskirtinę kokybę užtikrina patyrusi statinių meistrų komanda. Būtent šių statinių dėka, "Glenfiddich 12YO" viskis yra kompleksiško, švelnaus skonio su šviežių kriaušių ir vos pastebimomis ąžuolo natomis.


"Glenfiddich" yra daugiausiai apdovanojimų gavęs salyklinis viskis - remiantis IWSC ir ICS duomenimis nuo 2000m. jis surinko daugiau medalių nei bet kuris kitas salyklinis viskis pasaulyje.


The Glenfiddich Distillery priklauso Grant šeimai, kurios pirmoji distilerija buvo pastatyta 1886 m. Po metų ji pradėjo dirbti ir nuo to laiko jau penktoji šeimos karta rūpinasi šio išskirtinio viskio gamyba ir jo nepriekaištinga kokybe. Šiuo metu Grant šeimai priklauso penkios distilerijos - Speyside regione įsikūrusios "Glenfiddich", "The Balvenie" ir "Kininvie" distilerijos, Ayrshire'o pakrantėje įsikūrusi antra pagal dydį pasaulyje škotiškio viskio distilerija "Girvan" bei naujausia "Ailsa Bay" distilerija. International Spirits Challenge turnyre kompanija William Grant&Sons per paskutiniuosius penkis metus ne kartą yra laimėjusi Metų Distiliatoriaus (Distiller of the Year) vardą.


www.glenfiddich.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: GLENFIDDICH 12 YO Single Malt Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Dainora (2021-10-31)
Super, švelnus skonis, jokio pašalinio kvapo ar smonio

Komentarai

  Kraunama...