Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BALLANTINE'S Finest Blended Scotch Whisky*

700 ml
Viskis / Blended
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: George Ballantine / Škotija


Būsena: Turime

17,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: šviesi aukso
Kvapas: švelnus, elegantiškas, medaus aromatas su prieskonių natomis
Skonis: gerai subalansuotas subtilaus skonio su pieniško šokolado, raudonų obuolių ir vanilės natomis

Viskis „Ballantine’s” maišomas iš keturiuose Škotijos kampeliuose – Speisaide, Hailende, Ailos saloje ir Loulende – gaminamo salyklinio viskio.
Išskirtinis viskio „Ballantine’s” bruožas – darnus, švelnus ir saldus skonis, kurį lemia jame vyraujantis salyklinis „Glenburgie” ir „Miltonduff” viskis. Laikantis Georges’o Ballantine’o nuostatos, viskis „Ballantine’s” dažniausiai brandinamas rankų darbo burbono statinėse.
Salyklinio viskio gamybos procesą sudaro 5 etapai, jo metu miežių ir vandens misa pridėjus mielių fermentuojama, po to gautas skystis distiliuojamas specialiuose katiluose, kad miežiuose esantis krakmolas virstų cukrumi, o cukrus – alkoholiu, po to viskis brandinamas. Viskio „Ballantine’s” gamintojai pirmieji pripažino, kad rankų darbo burbono statinėse brandintas viskis yra ypatingas.


Viskio „Ballantine’s” istorija prasidėjo 1827 metais, kai fermerio sūnus George’as Ballantine’as Edinburge įkūrė bakalėjos parduotuvę. Iš čia jis pradėjo tiekti rinktinį viskį išskirtiniams klientams.
Kai verslas suklestėjo, George’as įtraukė į jį du savo sūnus ir pavadino savo prekybos įmonę „George Ballantine & Son”. Įmonė ėmė eksportuoti maišytą viskį į visas pasaulio šalis, ir jos pavadinimą greitai imta sieti su meistriškai sumaišytu aukštos kokybės viskiu.
Gana greitai įmonė „George Ballantine & Son” pelnė du svarbius apdovanojimus. 1895 m. karalienė Viktorija suteikė įmonei karališkojo tiekėjo titulą (Royal Warrant) , kuris ypač sustiprino jos prestižą bei reputaciją, o 1938 m. įmonė gavo garbingą Škotijos didikų pripažinimą liudijantį apdovanojimą „Grant of Heraldic Arms“.
Dabar kiekvieną škotiško viskio „Ballantine’s” butelį puošia herbas, kuriame pavaizduota Škotijos vėliava ir keturi pagrindiniai viskio gamybos elementai.


Gamintojo informacija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BALLANTINE'S Finest Blended Scotch Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Romas (2023-02-10)
Subalansuotas vyrams,bet labai tinka ir moterims
Nerijus (2022-01-14)
Gera praleisti vakara, prie ypatingo skonio Škotiško viskio. 10 balų !
Aurelijus (2015-02-08)
Gero skonio,viskis

Komentarai

  Kraunama...